Sqirlzmorph

'Teknik Yardım' forumunda RA'D tarafından 19 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Aşağıda tanıtacağım program gerçekten mükemmel.Bu program binlerce dolarlık yazılımlara kafa tutuyor.Web sitenizde flash veya avi dosyası olarak yayım yapabilirsiniz.Üstelik bu programlar tamamen ücretsiz.

Programın adı sqirlzmorph.Bu program ile bir kişinin yüz resmini farklı bir kişiye dönüştürebilirsiniz.Ayrıca ikiden fazla resmi bile birbirine dönüştürebilirsiniz.Kullanımı çok kolay.Biraz uğraşınca hemen mantığını kaparsınız.Tek yapmanız gereken iki resim açıp soldaki resmin üzerine noktacıklar yerleştirip sağdaki resmin noktacıklarını diğerine göre eşleştirmek.Hepsi bu.Zamanla uzmanlaşırsınız.

2. :f20:programın çok güzel maharetleri varmış
    bilgi ve paylaşım için teşekkürler RA'D deneyeceğim bakalım becerebilecek miyim

3. Çok ilginç bir program. Denemek gerek.
    Teşekkürler Ra'd:f40:

4. Güzele benziyor RA'D hemen indirdim deneyeyim bir bakalım neler yapabileceğim takıldığım yer olursa yine bu sayfada görüşürüz..:f196:

Teşekkürler..:f40:

5. ö ncelikle SAMİMİ duygularından dolayı teşşekür ederim.RAD Allah razı olsun.her attığım konunaya mutlak güzel cevapla karşılıyorsun.. selam dua ile.. ilginç ve güzel paylaşımından dolayı eline koluna sağlık.

6. Ben kusur kalır mıyım tabiki hayır
    güzel ve ilginç bir program paylaşım için teşekkürler RA'D
    bakalım neler yapılabilir kimleri kimlere benzetebiliriz :f106:

7. Ahha program Hazanın eline geçtiyse tamamdır:f106:bekleyeceğiz bakalım neler çıkacak:f196:
    Paylaşımın için teşekkürler Ra'd..

8. Gerçekten ilginç bir program. Bekleyelim görelim indiren arkadaşlar neler yapacaklar.:f196:
    Paylaşımın için teşekkürler Ra'D

9. Güzelmiş teşekkürler