Sonbaharda Cilt Bakımı nasıl yapılır

'Kadınca' forumunda HazaN tarafından 10 Ekim 2011 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]

  Su İçin: Hangi mevsim olursa olsun su içmek çok önemlidir. Su, vücudunuz ve cildiniz için iyidir. Nemsizlik cildinizin kurumasına neden olur. Cildinizin mevsim değişimlerine karşı dirençli olmasını istiyorsanız su içmek iyi bir başlangıç olacaktır..

  Rutininizi Değiştirin: Yaz cilt bakımı rutinleri yağı kontrol etmek ve cildi güneşe karşı korumaya odaklıdır. Sonbahar cilt bakımı rutinleri ise cildinizi dengelemeye yardımcı olmalıdır.

  Cildinizi dengede tutabilmek için yazın kullanmış olduğunuz nemlendirici kremden daha yoğun bir krem kullanabilirsiniz. Cildiniz yağlı ise yağsız bir nemlendirici kremi tercih edebilirsiniz. substantial.

  Güneşe Dikkat Edin: Cildinizi yalnızca yazın güneşten korumak yeterli değildir. Havanın soğuması güneşin cildinize zarar verebileceği gerçeğini değiştirmez. Mutlaka SPF koruma içeren ürünler ile cildinizi güneşten korumalısınız.

  Cildinizin Sağlığı İçin Beslenin: Cildiniz performansı için vitamin ve minerallere ihtiyaç duymaktadır. Multivitamin almalı ve sağlıklı bir şekilde beslenmelisiniz. Bu, cildinizin mükemmel bir şekilde görünmesini sağlarken hava değişiminin de cildiniz üzerinde yarattığı etkileri minimuma indirecektir.
   
  Son düzenleme: 10 Ekim 2011
Yükleniyor...
- Sonbaharda Cilt Bakımı Forum Tarih
Sonbaharda Cilt Bakımı Kadınca 18 Mayıs 2016
Sonbaharda cilt Bakımı Ve Vücut Bakımı Nasıl Olmalı Haberler 25 Eylül 2011
Sonbaharda Cilt Ve Saç Bakımı Kişisel Bakım 23 Eylül 2009
Sonbaharda Okunacak En Yeni Kitaplar Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016