Sonbahar Kış Makyaj Trendleri

'Moda Rehberi' forumunda EyLüL tarafından 9 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

  1. [​IMG]


    2013 Sonbahar makyaj trendlerinde nuden makyaj, dumanlı gözler ve koyu dudaklar öne çıkacak. Bu sezon gözlere daha çok ışıltılı kahve ve mürdüm tonları hakim olacak. Yanaklarda pembeleri, dudaklarda ise açık şeftali veya pembemsi tonları kullanabilirsiniz. Nötr bir görünüm için hafif bir parlaklık yeterli.Hızlı, kolay, doğal ve taze görünen tenler, yeni sezonda ön planda olacak..

    Özellikle Londra moda haftası boyunca dikkat çeken detaylar arasında koleksiyonlardan çok parlak kırmızı rujlar vardı.Anna Sui, Burberry Prorsum, Carlos Miele gibi birbirinden ünlü tasarımcılar, koleksiyonları sunan modellerde cilt pürüzsüzlüğüne dikkat çekerek, gözlerde olabildiğince sönük makyaj ve dudaklarda ise parlak, ön planda olan kırmızı rujları kullandı.Bilmemiz gereken bir önemli nokta da; bordonun önümüzdeki yaz sezonuna da sarkacağı konusu. Kısacası siz siz olun, kırmızı rujları dudaklarınızdan asla eksik etmeyin..

    Gündüz makyajınız zarif ve sade olmalıdır. Dudaklarınıza parlatıcı ya da açık renkte bir ruj sürün. Şeftali ve pembe tonlarındaki rujlar idealdir.Gece makyajında kuvvetli tonları ve parlak renkleri özgürce kullanabilirsiniz. Hatta kırmızı bir ruju sadece aksesuvarlarınızla bile kombinleyip çıkabilirsiniz. Renklerle oynayın!
     
Yükleniyor...
- Sonbahar Kış Makyaj Forum Tarih
2013 Sonbahar-Kış Makyaj ve güzellik trendleri Kişisel Bakım 19 Aralık 2012
2012 Sonbahar Kış Makyaj Teknikleri Moda Rehberi 8 Kasım 2011
2011-2012 Sonbahar Kış Makyaj Trendleri Haberler 27 Ağustos 2011
2016 Sonbahar Kış Bayan Pelerinleri Kadınca 19 Mayıs 2016