Son fırsat....

'Sınavlar' forumunda Mirayy tarafından 22 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

1. Açık Öğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi öğrencilerine 8-9 Ağustos 2009 tarihinde ek bir sınav hakkı daha verildi. Mezun olmak için başvurular yarın sona eriyor

16.07.09

Açık Öğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi öğrencilerine 8-9 Ağustos 2009 tarihinde ek bir sınav hakkı daha verildi. Üç yıllık Açık Lise mezunu olmak için açılan ek sınava son müracaat tarihi 17 Temmuz cuma günü.

Eğitimciler, üç yıllık lise mevzuatına göre Açık Lise mezunu olmak için verilen son sınav hakkının değerlendirilmesini istiyor. Lise mezunu olmak için üç yıllık sistemin bu yıl sona ereceğine ve dört yıllık lise uygulamasına geçileceğine dikkat çeken eğitimciler; 'aktif, kaydı donuk ve silik ne kadar lise diploması almak isteyen varsa bu fırsatı değerlendirsin' tavsiyesinde bulundu.

Sınava girecek öğrencilerin; önce sınav kayıt ücreti olarak Ziraat Bankası, Vakıflar Bankası veya Halk Bankası'nın herhangi bir şubesine T.C kimlik numaralarını bildirerek Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü hesabına 20,00 TL yatırmaları, ardından 17 Temmuz mesai saati bitimine kadar yatırılan sınav ücretinin, dekontlarıyla birlikte en yakın Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'ne giderek, kayıt yenileme işlemlerini ve ders seçme işlemlerini sistemden yapmaları gerekiyor

Alıntı...