Son Destan Oyna Kayıt Hile İnsan Gölge Avcı Hack Para Topla Pazar Premium Karakter

'Oyun Bölümü' forumunda Sting tarafından 7 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. Öncelikle başlığı googleden ilgi çekmek için uzattım. Kısacası TAG koydum. Son Destan en iyi Free4Play oyunu seçilmiştir yeni olmasına vağmen bütün serverleri dolu görmekteyiz. En iyi loncası D3m0nS loncası dır.

Hemen konuya gireyim
    Karakterlerle başlamak istiyorum.

Gölge (Benim tavsiyem)

Irk Özellikleri

Doğu Asmara İmparatorluğu’ndan çıkan bir ırk. Bunlar, kıtanın dış bölgelerinde yaşayan, diğer ırklardan çok farklı benzersiz bir kültüre sahip varlıklardır. İnsanlarla ilişkileri geçmişte düşmanca olsa da, İmparatorluğun arabuluculuk çabalarının bir sonucu olarak bazı kabileler son zamanlarda Asmaralılar ile dost olmuştur. Genel olarak olaylara karşı kayıtsızlardır ve oldukça karamsar bir yapıları vardır. Tenleri mavi renktedir ve vücutları incedir.

Kanlarında nesilden nesle aktarılan eşsiz bir sihir gücünün bulunduğu gururlu kişilerdir.

Irk özellikleri

Kara Hançer Erkek
    Kara Büyücü Bayan

Kara Hançer Sıralamaları

Kara Hançer
    Kara Ölüm
    Kara Şovalye
    Kara Katil
    Kara Vampir
    Kara Katliam
    Karanlık Getiren (En İyi)

Kara Büyücü Sıralamaları

Kara Büyücü
    Kara Ulak
    Kara Leydi
    Savaş Habercisi
    Gümüş Lider
    Kan Cadısı
    Ay Cadısı (En İyi)

İnsan

Irk Özellikleri

Asmara’daki egemen ırk. Diğer ırklara göre fiziksel olarak daha zayıf olsalar da, ilişki kurma ve diplomasi alanındaki üstün yetenekleri ve eşsiz üreme hızları nedeniyle Asmara’nın egemen ırkıdır. Tenleri kırmızıdır ve ortalama bir yapıya sahiptirler. Volanteler’den daha az yaratıcıdırlar ancak olağanüstü bir uyum sağlama yetenekleri vardır.

Kültürleri ve dilleri çok çeşitlidir.

DemirKıran(Erkek)
    Gümüş Kılıç
    Gümüş Mızrak
    Altın Işık
    Kıyamet Kılıcı
    Kutsanmış Işık
    Altın Mızrak (En İyi)

Paladin(Kadın)
    Gümüş Kalkan
    Ak şovalye
    Altın Gardiyan
    Altın Işık Şovalyesi
    Mabed Şovalyesi (En İyi)

Seroine

Irk Özellikleri

İnsanlarla uzun süredir etkileşimde olan çok güzel ve yarı saf bir ırk.

Doğa ile iletişim kurabilme yetenekleri kendilerini dikkate alınması gereken bir güç haline getirir. Ancak, huzur ve dengeye bağlılıkları ve masum doğaları, kıtanın tarihinde etkin bir rol oynamalarını önler.

Doğal dış görünüşleri barışçı bir yaşam stilini destekler.

Gizli Avcı (Kadın)
    Gizli Yay
    Gizli Kolcu
    Gizli Ok
    Kudretli Avcı
    Gizli Göz
    Gölge Kovalayan (En İyi)

Akruh (Kadın)
    Ak Büyücü
    Şifacı Ruh
    Savaşan Ruh
    Bilge Ruh
    Ruhban
    Kahin (En İyi)

Oyunun Başlangıcı

Oyunu başlatmak için masaüstündeki başlatma simgesini çift
    Güncelleştirme tamamlandıktan sonra, oturum açma ekranını yüklemek için Başlat düğmesini tıkla.

Oyunda oturum açmak için doğru hesap adını ve parolasını gir.

İstediğin bir karakter sınıfını seç.

Karakterin başı, saç stili ve saç rengini özelleştirerek karakter oluşturma işlemini tamamla.

Eğitime gitmek için [Başlat] düğmesini tıkla.

※ Eğitimi atlamak istiyorsan, [iptal] düğmesini tıkla.
    Oyun dünyasına hemen bağlanırsın.

Hazırlayan ßattleNova (Ben)

2. Cevap: Son Destan Oyna Kayıt Hile İnsan Gölge Avcı Hack Para Topla Pazar Premium Kara

Güzelim rehber hazırladık yorum yok xD

3. Cevap: Son Destan Oyna Kayıt Hile İnsan Gölge Avcı Hack Para Topla Pazar Premium Kara

YENİ Başladım ve sırff yorum yapmak için üye oldum çünkü çok yararı olacak hiç kuşkusuz rep vericem :D:D