smackdown gerçekmi

'Spor Gündemi' forumunda Büsra tarafından 29 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. Smackdown gerçek mi değil mi

Evet arkadaşlar bu konunun tartışma yaratacağını biliyorum ve şimdiden uyarınızı aldınız haberiniz olsun ;).Smackdown senaryodan ibaret bir TV Show u.Bazı kapışmalar gerçek bazıları ise yalan dolandan ibaret..Olaylar oyle karışık veriliyor ki kimse bir şey anlamıyor..Bu show sonraları gerçek hayatta devam eden kavga süreçleride var.

Ama gerçekleri daha çok seyirci ve izleyici topluyor..Bazı hareketler yapılırken kameralar değişir dikkat edin.Çünkü ölümcül hareketler yasak..Bazı ufak sıyrıklarla kurtaran hareketlerde kamera öylece durur..

Ufak sıyrıkları anladınız siz..Bacak kırılması,kol felan..Herkesin düşüncesi ayrı ama bu yazdıklarım dogru..Ben kendi sitemede yanlış bilgi aktarmak istemem :).

Başlık altında kavga çıkarmadan görüşlerinizi yazabilirsiniz.. :

2. Cevap: smackdown gerçekmi

Tabikide gercek degiL =) Çok dikkaTLi izLendiginde beLLi oLuyor hareketLerin gercek oLup oLmaıdgını. Hatta uyarıLarda ne diyorLar ? Siz bu harekeTLeri denemeyin .Bu hareketLer profesörLer tarafından yapıLmaktadır. Yani hepsi bu hareketLere caLısıyorLar daha sonra ringde bir birLerine uyguLuyorLar

3. Cevap: smackdown gerçekmi

Katılıyorum =)..

4. Cevap: smackdown gerçekmi

Dediginiz Single maclar icin gecerlı ayrıca PPV ler var yani Pay-Per-Wiew wwe de 4 buyuk PPV vardır ornegim Summerslam gibi bunlar senaryo ile degil gercektir bu macların %90 da kanama olur ornek mac:2005:Unforveginen(dogrulugundan emin degilim) de yapılar Triple H vs Batista WHC macinde iki güreşcite yerde kanlar icinde bir Hell in the cell macı yaptı o macı izdediginizde FOX TV dekinlerden farkını anlarsınız (Royal Rumble PPV lerden birisidir)

5. Cevap: smackdown gerçekmi

Evet HarrdyKolik yazdım zaten..Bazıları gerçek bazıları senaryo..
    Bilgi İçin Teşekkürler

6. Cevap: smackdown gerçekmi

Önemli değil

7. Cevap: smackdown gerçekmi

Katılıyorum bende

8. Cevap: smackdown gerçekmi

Bu tamamen her şeyiyle gösteridir arkadaşlar.Kimisi gerçek kimisi oyun değildir.Tamamı bir gösteridir,bir oyundur...İlzeyicilere güzel bir seyir zevki için profesyonel sporcuların sergilediği bir gösteridir.Bu yapılanların onda biri bile gerçek olsa ölümcül yaralanmalar ve sakatlıklar meydana gelir...
    Ve tabiki kimse asla gerçek hayatta bunları denemeye kalkmasın aksi halde çok feci sakatlanmalara ve daha kötü durumlara yol açılabilir.

9. Cevap: smackdown gerçekmi

WWE Flim Gibi Senaryoları war ama dediğin gibi gercek olaylarda Var