Skype ta engellendiğimizi nasıl anlarız

Konusu 'Soru Çözüm' forumundadır ve skype tarafından 19 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. skype Ziyaretçi

Skype kullanıyorum, arkadaşlarımdan birisi skype da beni engellerse yada silerse nasıl anlarım lütfen acil yardımmmm!....
  2. anniccha Üye

Cevap: Skype ta engellendiğimizi nasıl anlarız

Skype kişi listenizden birisinin sizi engellediğini ve sildiğini öğrenmek istiyorsanız öncelikle;

Skype üst menüden Araçlar ---->Seçenekler tıklıyoruz

Gizlilik---->Gizlilik Seçenekleri---->Sadece Kişi listemedekilerin benimle iletişim kurmasına izin ver sekmesinin işaretli olup olmadığını kontrol ediyoruz, işaretli değilse işaretleyerek aşağıdaki Kaydet tıklıyoruz

Gizlilik---->Engellenmiş Kişiler tıklıyoruz...

Buradaki [​IMG]boş kutucukta yazan isim o kişinin sizi engellediğini ve sildiğini gösterir
  3. Misafir Ziyaretçi

ben denedim fakat boşluğa hiç bir adres,isim yada telefon numarası yazamıyorum....
  4. Misafir Ziyaretçi

Merhaba

Skype ve Msn birleşti yeni versiyonda birisi bizi engellerse veya silerse nasıl öğrenebiliriz
    Yardımıcı olurmusunuz

Bende karşımdakide skype adresini kullanıyoruz msnden bağımız yok

Bu verilen yolla baktığımda skypede görüştüklerimin adı çıkıyor sadece boşluk kısmını tıklayınca onlarda eminim engellemediler
    Her gün görüşüyorum

Engeli nasıl öğrenebiliriz

Teşekkürler Hayırlı Ramazanlar.
  5. Misafir Ziyaretçi

Arkadaşım orada engelleyeceğin kişilerin isimlerini seçiyorsun sadece seni engelleyenler yazmıyor