Şizofreni Sözler

'Karışık Sözler' forumunda Sitem tarafından 8 Ağustos 2011 tarihinde açılan konu

1. Şizofreni Sözler facebook,

Şizofreni Sözler

• Merhaba ben ilkokuldan Ali. Hayatım yok benim. Sadece topu tutarım. Süt,ekmek filan alırım. Bir de atlara ilgim var o kadar.♥.
    • Lambayı kapattıktan sonra düşme korkusuyla lambayı tekrar açıp yatağın yerini hesaplayanlar var şimdi aramızda inkar etmeyin♥
    • Telefonunun pin kodunu 2 kere yanlış girip 3.yü kodlarken öyle bi geriliyorum ki anlatamam ♥
    • "8962524735345678" sayıyı okumayıp okumuş gibi yapanlar burda mı?
    • uzanıyorsun,yorganını çekiyorsn,biricik yastığına sarılıyorsun.Ve ışığı söndürmeyi unuttugunu fark ediyorsn.Nasıl o acı -.-
    • Eğer bir kadin ağliyorsa yanina yaklaş, saçlarini okşa, gözlerine bak ve de ki; -Püskevit yermisin ? ♥
    • Öğretmenimi ekleyip durumuma gülücük koydum.Gülünecek bir şey varsa söyle hep beraber gülelim yazmış. Tutmayın atıcam kendimi.
    • Brokoli : Ben bir ağaca benziyorum.
    • Ceviz : Ben bir beyine benziyorum.
    • Mantar : Ben bir şemsiyeye benziyorum.
    • Muz : Konuyu değiştirin lan.
    • ♦ Anne : Çay içecek misin ? Koyayım mı?
    • ♦ Çocuk :Evet koy içeyim bir bardak .
    • ♦ Anne : Kalk bardak getir o zaman unutmuşum seni .
    • ♦ Çocuk : Yok ya içmeyecektim ben zaten ♥
    • Yıl 2049 yeşilçamdan bi sahne : '' Senin annen bi hackerdi yavrum ''
    • Hani birileri çıkıp 'ay çok tipsizim, ay ne kadar çirkinim' der ve bizim ona 'yoo tam tersi' dememizi bekler ya, daha çok bekler...
    • Yine bi gün Temel, ingiliz, fransiz ucakla gidiyolarmis. Temel demiski yine mi siz ? :|
    • İlk 2 sınavdan 20,30 aldığı halde "3.den 100alsam hocada sözlüme 90 verse."diye hesap yapan öğrencinn yanında Polyanna bok yemiş
    • Slm ben 1981'de bakkala diye çıkıp 30 yıl kaybolasım var diyen çoçuk, yeni geldim ne var ne yok, feyste yeniyim isteyen eklesin
    • Dönem ödevini yapmayı son haftaya hatta son güne bırakmayan bizden değildir. -Bir liseli.
    • Milyarlar kazanan oyunculara ağlayıpta, ekmek parası için çöp toplayan çocuklara iğrenerek bakar bizim halkımız.
    • İsim vermek istemiyom ama özge arkamdan gonuşmuş. (3T survivor)

• -Bir Kulunu Çok Dürttüm.
      -O Beni Hiç Dürtmüyoo..
      -Feys Şifremi O'na Verdim..
      -Artık Geri Vermiyoo. ♥
    • Biz banyoya girmeye üşenen ,fakat girdimi de çıkmak istemeyen gençleriz. Kabul edin artık ♥
    • Telefonumun en çok sessizde bırakıp evin içinde kaybetme özelliğini kullanıyorum♥