Sizin için bir kararı vermek mi zor , yoksa o kararı uygulamak mı ?

'Zaman Tüneli' forumunda Ezlem tarafından 19 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

?

Sizin için bir kararı vermek mi zor , yoksa o kararı uygulamak mı ?

1. Karar vermek daha zordur.

53.6%
  2. Kararı uygulamak daha zordur.

21.4%
  3. Bence ikisi de zor.

17.9%
  4. Fikrim yok

7.1%

1. Sizin için bir kararı vermek mi zor , yoksa o kararı uygulamak mı ?

Merhaba arkadaşlar,

Hepimiz her gün çeşitli kararlar alırız bazı kişiler ise kararsızlığıyla nam yapmıştır.Kaçımız çeşitli kararlar alırken zorlanıyor yada bu kararları kaçımız uygulamaya geçirebiliyor acaba..:f40:

2. Cevap: Sizin için bir kararı vermek mi zor , yoksa o kararı uygulamak mı ?

Bence uygulamak...

3. Cevap: Sizin için bir kararı vermek mi zor , yoksa o kararı uygulamak mı ?

Genellikle karar vermek daha zordur benim için bi karar vermişsem uygulamam an meselesidir =)) Fakat bazen ani kararlar alıp uyguladığım da olur...:)

4. Cevap: Sizin için bir kararı vermek mi zor , yoksa o kararı uygulamak mı ?

Karar vermek zordur diyorum..tabii burda durum vereceğim karara da bağlı oluyor, bazen o kararı uygulamakta zor olabiliyor.Ancak karar verdikten sonra elbette bir şekilde uygulamaya geçiliyor.:f63:

5. Cevap: Sizin için bir kararı vermek mi zor , yoksa o kararı uygulamak mı ?

Bence bir karar vermek daha zordur. Çünkü eğer bir karar vermişsen uygularsın şaşmadan ama verememissen yapamazsın. =)))

6. Cevap: Sizin için bir kararı vermek mi zor , yoksa o kararı uygulamak mı ?

Bence Karar Vermek Daha Zordur ? Neden Diceksiniz ? Bir Kararı Uygulamak İçin Kararı Almanız Lazım O Yüzden Karar Almak Daha Zordur. Uygulama yapmanız için Kararınız Olması Lazım

7. Cevap: Sizin için bir kararı vermek mi zor , yoksa o kararı uygulamak mı ?

Bence ikisi de zor.

8. Cevap: Sizin için bir kararı vermek mi zor , yoksa o kararı uygulamak mı ?

Yorumlarınıza katılıyorum fakat her gün farklı farklı kararlar alıp iş uygulamaya gelince vazgeçip farklı kararları alan fakat yinede bir türlü uygulamaya geçemeyen o kadar çok insan insan var ki.:f20:

9. Cevap: Sizin için bir kararı vermek mi zor , yoksa o kararı uygulamak mı ?

İlginç geldi bana bu simdi, karar vermek zordur diyorum başta.

Karar uygulanır bir sekilde, icinizdeki mantığa uygun olması şartı ile.

Verilmis ama uygulanmayan karar bana göre zaten sadece bir düsünce jimnastigidir,
    her yeni yıla girerken verilen, (sigarayi birakacagim, kilo verecegim, bu sene hic sinirlenmeyecegim)
    kararları gibi. Ama bazende, karar verip uygulanması diger bazı dış etkenler tarafindan engellenen
    durumlarda var.

Ama sonucta karar vermek daha zor gibi :)

10. Cevap: Sizin için bir kararı vermek mi zor , yoksa o kararı uygulamak mı ?

Tabi ki de karar vermek hele benim gibi kararsız bi insan için.:f63:Kararı aldıktan sonra uygulamak için Biraz güven ve biraz cesaret yeter.:f40: Ama kararı alırken saatlerce düşünüp defalarca vazgeçersiniz.Zaten Kararı verirken uygulamayı da göze almışsındır demektir.

11. Cevap: Sizin için bir kararı vermek mi zor , yoksa o kararı uygulamak mı ?

:f20: karar veremedim:)

12. Cevap: Sizin için bir kararı vermek mi zor , yoksa o kararı uygulamak mı ?

Karar vermek kolay zor olan uygulayabilmek nedenmi Ezlemcim şöyle anlatayım.
    Mesela ben Nar Ayıklama Kabı konusunda "Dark, Pardus ve Cossack" ın canına okuma kararı almıştım.
    Konuya girip orayı onlara dar edecektim. Buraya kadar herşey normal ama işte bundan sonra sorun başlıyor.:f20:

13. Cevap: Sizin için bir kararı vermek mi zor , yoksa o kararı uygulamak mı ?

Kararı uygulamak kararı vermekten daha zor bence

14. Cevap: Sizin için bir kararı vermek mi zor , yoksa o kararı uygulamak mı ?

Karar vermek daha zordur

15. Cevap: Sizin için bir kararı vermek mi zor , yoksa o kararı uygulamak mı ?

Fikrim Yok Güzel bİr Soru:)

16. Cevap: Sizin için bir kararı vermek mi zor , yoksa o kararı uygulamak mı ?

bencede kararı uygulamak daha zor

17. Cevap: Sizin için bir kararı vermek mi zor , yoksa o kararı uygulamak mı ?

bence kararı vermek..

18. Cevap: Sizin için bir kararı vermek mi zor , yoksa o kararı uygulamak mı ?

zaten emin olduğu zaman karar verir ve uygularsın.
    önmeli olan karar vermektir

19. Cevap: Sizin için bir kararı vermek mi zor , yoksa o kararı uygulamak mı ?

hayatta yasadğn sürüce ve yalnzsan her sey zor