Sizce Uzayda Hayat Var mı ?

'Zaman Tüneli' forumunda Pardus tarafından 5 Mart 2010 tarihinde açılan konu

?

Sizce Uzayda Hayat Var mı ?

1. Evet Var.

51.5%
  2. Hayır Yok.

30.3%
  3. Kararsızım.

15.2%
  4. Diğer...(Belirtiniz)

3.0%

1. Bildiğiniz gibi büyük bir tartışma konusudur...Dünya dışında hayat var mı ?Kimileri olduğuna inanmakta kimileri inanmamakta.Televizyonlarda defalarca UFO ları görmeyeniniz yoktur ? Kimileri bunların da düzmece olduğunu düşünmekte kimisi de gerçek olduğuna inanmakta.Buradan hareketle sizlere soruyoruz
    '' SİZCE UZAYDA HAYAT VAR MI ? ''

2. Tüm canlılar bitkiler dahil havasız yaşayamıyorsa ve oksijensiz hayat devam edemiyorsa uzayda hayat yoktur.Ayrıca ufo görüntüleri de gerçekçi gelmiyor.Zaten çoğu ufo görüntülerinin apaçık düzmece olduğu çok bariz belli (:

3. italyan

italyan Yasaklı

Koca evrende tek değliszidr herhalde:f196:

4. Evet diyorum ben :f40:

5. Var .. :))

6. belırsızlıgını korumakla bırlıkte marak uyandıran bı konu bu bende tek olmadıgımız dusunuyorum bızı de takıp ednler var

7. Hayır Yok.

8. bence uzayda hayat yoktur

9. Kesinlikle evet.
    İlim şu an bunu açıklayamıyor olsa da çok yakında kesinlikle ıspatlanacaktır.
    Dini olarak incelendiğinde de Kur'an-ı Kerim, dünya dışında hayat olduğunu işaret ediyor.

10. Şimdiye kadar ölümcül etkilerde yaşayan binlerce canlı türü bulunmuş.Bu yüzden ,belki uzayda yaşam vardır.Bence de uzayda yaşam var.Ama buna kesinlik kazandırmak için düzmece haberlerden çok bilimsel kanıtlar olsa daha aydınlatıcı bir cevap verilebilirdi bu soruya..

11. Bence uzayda hayat yok ve hiçde olmaz..:D

12. Olabileceği ve olamayacağı konusunda ciddi şüphelerim var.

13. Bence uzayda hayat vardır .. Ama şu resim birazcık acıcık beni ürküttü .. :f106:

14. Var olduğunu düşünüyorum

15. Ben de var olduğunu düşünüyorum.

16. Evet Var. :f20:

17. bende var dienlerdenim

18. Valla eskiden bugüne doğru düsündügümüzde,
    dünyanin düz ve kenarina geldigimizde asagi düsecegimize, sonrasinda aslinda dünyanin
    uzayin merkezi tüm yildizlarin dünya etrafinda döndügüne falan inandigimizi biliyoruz.
    Günümüzde güldügümüz bu düsünceler o zmnlarin sarsilamaz gercekleri degilmiydi?

Günümüzde dgr yıldızlarında gezegenlere sahip oldugu kanitlandigina göre,
    milyarlarca yildizin bir o kdr gezegene sahip olabilecegini düsünürsek....

Neden sadece -aslinda uzayin sonsuzlugunda önemsiz bir yere sahip olan- güneş sistemimizde hayat olsun ki?

Ben anlayacağınız üzere vardir diyenlerdenim.......

19. yok dedim ama bir yorum okudum
    kuran i kerimde bir isaret var diye
    ondan olabilir diyorum artik

20. Ama ben birde uzayda hayat olsa astronotlar başına o korunmak için kask gibi bir şey takıyor onu takmazdı öyle değil mi :f20: