Sizce nasıL bi hediye bi eL atın vLla =))

'Güncel Bilgiler' forumunda SeyhSulh tarafından 30 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. ArkadaşLar ben bi kız arkadaşıma Doğum günü için Baya bi sevgi yükLü baya bi güzeL bi mesaja ithiyacım var şuan benim buLunduğum şehirde değiL keşke oLsa daha güzeL fikirLerim oLurdu ama şuan benden baya bi uzakta o yüzden bende güzeL bi mesaj böLe harika bişi göndermek istiyorum bunu nerden buLurum nasıL yaparım bide netten göndercem e posta gibi nasıL oLucak biLmiyom bi eL atın vLla :) :)

2. Cevap: Sizce nasıL bi hediye bi eL atın vLla =))

Bence netten yollamak yerine kendi duygularını yazmayı dene. Daha etkili olur. (Kız gözüyle söylüyorum,netten yollanan doğumgunu,kandil vs gibi msj lar hep samimiyetten uzak çok soğuk gelmiştir.)
    :))

3. Cevap: Sizce nasıL bi hediye bi eL atın vLla =))

VLLa benim bi şiir gibi bişi yazıp atasım var =)) asLında bi hediye aLıp ordaki yere kargoyLa göndercektim ama aiLesi kızarmış :)

4. Cevap: Sizce nasıL bi hediye bi eL atın vLla =))

saoL abLa gerçekten işe yarar vLLa bi şarkı gibi söLerim ona çaLıştırmasını sağLar wow o andada şiiri gönderirim :f30: :) güzeL oLur vLla iyi oLur saoL abLa :)

5. Cevap: Sizce nasıL bi hediye bi eL atın vLla =))

Aslında önerim bulunduğu şehirden çiçekçi ayarla çiçek gönder olacaktı ama madem ailesinden yana sıkıntı olacak senin çok güzel yeteneğin var. Duygularını harika bir şekilde kaleme alıyorsun.:f40: Duygularını ifade eden şiir yazıp hatta elinden geliyorsa bu şiire flash hazırlayıp gönderebilirsin. Maille göndermek yerine forumumuzda paylaşarak hediye etmeni de önerebilirim. Böylece tüm dünya ya da sevgini haykırmış olursun ;)

6. Cevap: Sizce nasıL bi hediye bi eL atın vLla =))

asLında oda oLabiLir abLa gerçekten =)) şöLe bişi canLandı iLk başta asLında akLımda =)
    böyLe güzeL büyük bi peLuşLar varya oyuncak tarzı kızın hoşuna gidiyomuş onlardan büyük bişi
    Sonrada böyLe benim yazdığım bir şiir içide oLucak hatta çicekLer faLan böLe boL çoşkuLu bi hediye düşündüm aiLesi çıktı :f30:
    Bende Yaren abLanın verdiği Linkten o kaLbi indircem kıza yutturcam bi şekiLde sonra masaüstü güLlerLe falan kapLancak o sırdada şiir faLan göndercem :) ama eğer yapabiLirsem fLash da denicem =) eğer yaparsam korum vlla siteye :)

7. Cevap: Sizce nasıL bi hediye bi eL atın vLla =))

Kargo şirketine gitsin. sms yoluyla bildiriyolar. o da şubeden alsın :) illa evine göndermene gerek yok.

8. Cevap: Sizce nasıL bi hediye bi eL atın vLla =))

o gidemezki :f30: yakınLarda oLduğunu sanmıyorum :f30:
    rapid hata verdi ya indirirken :(

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

:f196: :f84: