Sizce Erkekler Küpe Takmalı mı?

'Zaman Tüneli' forumunda By RiZeLi tarafından 23 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

?

Erkekler Küpe Takmalı mı?

1. Evet Takmalı

25.0%
  2. Hayır Takmamalı

65.6%
  3. Kararsızım.

9.4%

1. Erkeklerin Küpe Takması Bazıları Çok Bazıları Sever Bazıları Hiç Sevmez..

Sizce Erkekler Küpe Taksınlar mı?

2. Küpe bazı erkeklerde hoş duruyor
    Kişiden kişiye deişir bence
    Ama hoş durmayan kişiler örneğin;
    krolar küpe takmasın.. :D

3. aynen sümbül abla

4. Yavuz Sultan Selim’in de küpe taktığı söyleniyor.Gerçi bu konuda kesin bir bilgi mevcut değil.Bence erkeklerin sırf kadınlara benzemek amaçlı taktıkları küpe hoş durmuyor.Diğer türlü bazı gençlerde gördüğümde güzel görünüyor yadırgamıyorum..Ama takmasalar daha iyi tabi.

5. Kişi kendine yakıştırıyorsa bu onun tercihidir taksınlar veya takmasınlar diye bir genelleme yanlış bence..

6. Yakışan var yakışmayan var:f40: Ben de Ezlem ablam gibi düşünüyorum kişi kendine yakıştırıyorsa biz bir şey diyemeyiz;)

7. juti

juti Yasaklı

Ben kesınlıkle takmam gerek yok dıye düşünuyoırum kızlar taksın yeterlı bence:)herkesın görüşüne saygı duyarım

8. italyan

italyan Yasaklı

Erkek adam küpe takmazz:f1::):)

9. yakışanı var yakışmayanı var ama bence yakışan takmalı:f40:

10. Bazı erkeklerde küpe çok hoş duruyor, bazılarında deil. ;) Ama doğuştan beri erkekler küpe takmamalı. :f40:

11. Küpeye göre takana göre değişir bu biraz... Bayanlar gibi irice olan küpeler yakışmıyor erkeklere ama mıknatıslı küçük taşlı gibi olan küpeler var mesela onlarda bazısında yakışıyor... (: Pantolaon giyen bayanlar varda küpe takan erkekler niye olmasın... :p

12. Yakışana yakışıyor bence takabilir sorun yok ;) Tabi bunun için kişinin fiziği ve tarzı da önemli bir rol oynuyor. Küpe takmak için doğuştan şanslı olması gerek biraz da :)

13. Küpeninde fikrini sormak gerek :))

14. :):) Doğru Jeeny abicim ona sormadan bu işler olmaz :f30:

15. bencede takmamalı hiç hoş görünmüo:f84:

16. kesinlikle takmamali, öyle arkadaslarim var saygi duruyorum ama bana yakin biri olsa çikart derim:f196:

tabi adami dövmem;)

17. Herkese yakışmıyor bence de takılmaması daha uygundur (:

18. Kesinlikle Hayir. Küpe bayanlara yakisiyor..!

19. bence küpe takan erkekler takacak başka birşey bulsun mesela saat gibi

20. Bencede Annesi gibi küpe takacagina, Babasi gibi biyik büyütebilir Mesela.:f40: