Sizce en iyi televizyon kanalı hangisidir?

'Zaman Tüneli' forumunda DiScOvErEr tarafından 1 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

?

En iyi TV kanalı hangisidir ?

1. Atv

10 oy
    14.3%
  2. Cnbc

4 oy
    5.7%
  3. Kanal D

29 oy
    41.4%
  4. Kanal 7

2 oy
    2.9%
  5. Ntv

4 oy
    5.7%
  6. Stv

7 oy
    10.0%
  7. Star

1 oy
    1.4%
  8. Show tv

7 oy
    10.0%
  9. TRT

5 oy
    7.1%
  10. Fox

1 oy
    1.4%

1. televizyonun zamanımızın neredeyse büyük bir kısmında vakit geçirdiğimiz bir eğlence oldu.
    Artık öyle bir zaman olduki evlere 1 Tv yetmez oldu.hatta 2 de yetmez oldu:f30:
    Eskiden 1 -2 kanal vardı şimdi yüzlerce kanal var.
    Artık seçim ypamak neredeyse zorlaştı.Siz İzlediğiniz televizyon kanallarında Hangi kanalı izlersiniz ? Bu kanalı seçmenizdeki amaç nedir ?

2. Disco öncelikle teşekkür ederim. Güzel ve güncel bir anket konu seçiminden dolayı. :f40:

Ben oyumu kanal D den yana kullanıyorum. Aslında çok fazla tv kolik değilim ama haberlerde Mehmet Ali Birand'ın yorumunu beğeniyorum. Ayrıca izlediğim 1-2 dizide bu kanalda yayınlanıyor.

3. bence atv

4. kanal d olabilir

5. Ben genelde tv seyretmiyorum tercihimde KanalD den yana kullaniyorumm

6. Kanal D :)

7. Oğuzhan Koç Kanal D'de olduğuna göreeee elbette kanal D..:f106:

8. ben doktorlar ve dudaktan kalbeyi izledigim için showu tercih ediyorum

9. Cnbc-e tv izlediğim zaman en çok izlediğim kanaldır doğruyu söylemek gerekirse başka kanallarda nevar neyok haberimde yok doğrusu:f196:

Haa birde DISCOVERY TRAVEL&LIVING kanalını izlerim ama onu listede göremedim:) :) :)

10. tercihini Cnbc den yana kullanan ikinci kişi benim...

11. show u seçiyorum

12. tabıki kanal D diyorum bende

13. TRT diyorum çünkü haberleri ve bir kaç müzik programı var izlersem tabiki genelde bizde açık kanala trt dir

14. kanal d bence

15. ben dizim olduğu için atv ama en çok cnbc seyrediyorum

16. Tercihim, KANAL 7

KANAL 7 KURUMSAL DEĞERLERİ

Kanal 7;
    Toplumsal sorumluluk taşıyan ve sorumluluğunu yerine getiren bir yayın kuruluşudur.

İnsan haklarına saygılıdır, her türlü terör, şiddet, işkence, fanatizm, ırkçılık ve sömürünün karşısındadır.

Dini, ahlâki ve manevi değerlere saygılıdır.

Milli kültüre, toplumun bilim ve sanat varlığına katkıda bulunmayı esas alır; Türkçe'yi doğru ve dil bilincini geliştirici bir biçimde kullanır.

Yayınlarında Türkiye'nin bütünlüğünü ve ülke menfaatlerini gözetir.

Eşitlik ve adaletten yanadır; zulmün her türlüsünü reddeder.

Hukukun üstünlüğünü esas alır; özgürlük ve çokseslilikten yanadır.

Demokrasiyi insanlık aleminin ortak değerlerinden biri olarak kabul eder.

Ekonomik bağımsızlığını, toplumsal sorumluluğunu yerine getirmenin vazgeçilmez şartı olarak görür.

Emeğe saygılıdır; çalışanları arasındaki ilişkiler karşılıklı güven ve sorumluluk esasına göre yürütülür.

Kurumsal rekabet bilinci içinde sürekli gelişmeyi ve toplam kaliteyi hedefler.

Statükoculuğu reddeder.

Yayınlarında, evrensel yayıncılık ilkelerinden yana "taraftır".

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti tarafından hazırlanan "Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi"ne bağlı kalmayı taahhüt eder. Bu metinde belirtilen ilke ve etik anlayışın Türkiye'de yaygınlık kazanması için çalışır.

17. ben trtyi daha fazla izlerim

18. TRT diyorum yayınladığı belgesel ve toplumsal konuların güzelliğini takdir ediyorum tabi sçme hakkım bir tane olunca ben trt diyorum

19. benim tercihim kanal D idi ama TNT olsa onu seçerdim

20. Zamanımı genelde internette öldürüyorum.Eğer tv izlersem CNBC-E,TNT ve E2 izliyorum .Bu kanalları da dizileri için seyrediyorum.Güzel dizi ve filmler yayınlanıyor.Diğer kanalların hiç biri bir işe yaramaz.Hepsi tornadan çıkmış gibi.Dizileri,sabah programları,evlendirme programları vs. hiç biri bir işe yaramaz.Bazen tartışma programları izlenebilir oluyor.Ama onun dışında izlenebilecek hiç bir tarafları yok maalesef...