Siyah Beyaz Grundig TV Yorumlar

'Güncel Bilgiler' forumunda Wish tarafından 7 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. Siyah Beyaz Grundig TV sahibiyseniz artık zenginsiniz haberi tüm internet aleminin 1 numaralı dedikodusu olarak yerini aldı. Konunun ne kadar gerçek olduğuyla ilgili bir çok yorum var. Kardeşim ısrarla bir arkadaşının böyle bir televizyonu yüksek bir fiyata sattığını söylüyor. 5000 TL ye satılan bu Siyah Beyaz Kırmızı cıvalı Grundig TV hakkında sizlerde yorum yapabilirsiniz…

2. Cevap: Siyah Beyaz Grundig TV Yorumlar

Sanırım bunun asılsız olduğuyla ilgili bir haber okumuştum.Kimse inanmasın !!!

3. Cevap: Siyah Beyaz Grundig TV Yorumlar

Eğer doğruluk payı varsa, haber duyulmadan ben bit pazarını bi ziyarete gideyim :f106:
    Piyango bileti almadığımız için piyango çıkmıyo bari grundigden para kazanalım :f30:

4. Cevap: Siyah Beyaz Grundig TV Yorumlar

:f20:Doğruluk payı varmıdır dersiniz.. pek inandırıcı gelmedi..

5. Cevap: Siyah Beyaz Grundig TV Yorumlar

Önce duyduğum bir haberdi çok fazla inanmamıştım :f196:

6. Cevap: Siyah Beyaz Grundig TV Yorumlar

bilmeki ben ne yapsam siz bi karar verin ben ondan sonra ne yapacağımı yazıym şimdi inandım desem olmaz inanmadım desem yine olmaz :f63:

7. Cevap: Siyah Beyaz Grundig TV Yorumlar

arkadaşlar bu konu doğru eğer elinizde varsa ben ciddi alıcıyım ..satmak isteyenler bana mail ada özel msj atsın irtibata geçelim.kolay gelsin... :f40:

8. Cevap: Siyah Beyaz Grundig TV Yorumlar

Delinin biri bi yalan saöylemiş laf dönmüş dolaşmış kendine gelmiş kendiside inanmış:f30:

Köyde babamlarda var eski bir grundig tv eger doğruysa ben bir hafta yokum:f196:

9. Cevap: Siyah Beyaz Grundig TV Yorumlar

neden ki köyemi gidcen DarK eğer doğruysa bu haber :f30::f30: