Şiş Gözler için Öneriler

'Kişisel Bakım' forumunda Blue tarafından 21 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

1. Şiş Gözler İçin Öneriler
    Şiş Gözler için Bakım

Gözlerimiz uykusuzluk,yorgunluk,ağlama gibi bazı sebeplerden şişer.İşte şiş gözler için bakım önerileri...

Bakım

En az 7 saat uyuyun. Yatmadan önce göz çevrenize nemlendirici sürmeyin. Bunun yerine jel kullanın. Jelli kremler, göz çevresini rahatlatır ve sıkılaştırır. Hatta daha iyi bir sonuç elde etmek istiyorsanız, göz jelinizi buzdolabında iyice soğuttuktan sonra kullanın.

Tüm bunlara rağmen sabah şiş gözlerle uyandıysanız, üzülmeyin kısa zamanda eski hale gelebilmeniz için de tavsiyelerimiz var…

Patates ve buz mucizesi

Çiğ patatesi yuvarlak dilimler halinde kesin. Gözlerinizin üzerine birer tane yerleştirip, 10-20 dakika arası tutun. Şişliklerin inmesini beklemek için zamanınız yoksa bir parça buzu göz çevrenizde hafifçe gezdirin.

Bu uygulamalar işe yaramıyorsa, tek çare şişlikleri makyajla kapatmak…

- Ten rengindeki kapatıcıyı elmacık kemiklerinize kadar olan bölgeye sürün.

- Farınızı koyu renklerden seçin.

- Koyu renk bir rimeli, sadece üst kirpiklerinize sürün.

- Alt kirpiklere rimel sürerseniz, şişlikler daha çok ortaya çıkar.

2. Cevap: Şiş Gözler için Öneriler

Patates olayını biliyorum annemden öğrenmiştim arada yapıyorum.:) teşekkürler Bluemmm =)

3. Cevap: Şiş Gözler için Öneriler

ben bal sürcem hemde cevizli dün öyle söylemiştin uyus :f20: bugün birazını yedim kalanını yarın maske yapcam :f196:

4. Cevap: Şiş Gözler için Öneriler

Gülüyorum çok gülüyorum...Ben de çiğ köfte yedim kalanını da göz kenarlarımdaki kırşıklar için kullanacağım :))))))))

5. Cevap: Şiş Gözler için Öneriler

Hala sürmedin mi :f196: cevizlerini ye balı sür ;)

6. Cevap: Şiş Gözler için Öneriler

Paylasım icin saol