Sıraya geç

'Eğlence' forumunda chemist tarafından 2 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. Sıraya geç

Bir adam sabah yürürken ilginç bir cenaze kafilesi farkeder; önde giden köpekli bir adam, arkasında iki tabut ve tek sıra olmuş yaklaşık 200 adam. Tuhafına gider. Kafilenin başındaki adam kuşkusuz cenazenin sahibidir, yanına yaklaşır ve sorar: - "Beyefendi, bu acılı gününüzde hatırlatmak istemem ama ölenler neyiniz oluyor?" Adam yanıtlar: - "Öndeki karım arkadaki de kayınvalidem." - "Vah vah; başınız sağolsun. Nasıl oldu?" - "Köpeğim karıma saldırıp öldürmüş. Kayınvalidem de karıma yardıma gelmiş onu da öldürmüş." Adam biraz düşündükten sonra sorar: - "Beyefendi kopeğinizi ödünç alabilir miyim?" - "Sıraya geç..."

Forumun beyleri fıkraya yorum yapmamakta serbestsiniz hatta eseflee yorum yapmamanızı tavsiye ederim...

2. ya ne istersiniz bilmem siz erkekler bizlerden her işinizi yaparız yine yaranamayız annelerimizle uğraşmanızda cabası nediyim allah sizlere akıl fikir versinde bizlerin kıymetini bilin :f196:;) :

3. Bende forumda niye her hatuna bir merdane kampanyası başlatıldııı diyommm nasıl düşünemedim sebebin sen olduğunu chemistt:) :)

4. o sıraya forumdan kim geçecek çok merak ediyorum :f196:

5. Sıraya Geç'mişşşş;) :

Biz olmazsak siz sudan çıkmış balığa dönersiniz bikerem.....:f196:

Chemist hani biz güzel konulara +rep veriyoruz ya, hoşumuza gitmeyen konulardan da repleri
    alıyormuşuz. Yeni bir kural bu.
    İlk ben uyguluyorum -1000 Rep :f30:

6. arkandayım canımmmmmmmmmmmmm kim tutar seni :f30:

7. Karar verin artık erkek milleti ne bizsiz nede bizlerle oluyo

8. ya chemist yorum yapmadan duramayacağım :f106:

acaba köpeğin işi bitmiş midir :f30:

9. Heyy Allammmmmmmmmm.. Pesssss Metin Abi pessssssssssssssssssss..

Daha da bir şey demiyorum sanaa..:f19:

10. Chemist alemsin yaaa.

Kızdırmışsın bizim kızları.
    Hepsini şöyle aşı olmaya giderken görsek ne güzel olur dimi.:f106::f106::f106:

11. erkan dua et arada öznur var :f196:

12. köpek nasıl birşeymiş merak ettim. köpeğe gerek yok erkek milleti ni kadınları zaten öldürüyor:f30::f30:

13. :)))))))))))

14. Noluyooo yaaaaaa birbirimizi gaza getirmeyelim...

15. Nurdin üzgünüm sende sıraya geç bence forumda ne kadar bey varsa sırada görünüyor sana sıra zor gelecek :f106:

Hay Allahım Chemist Allah kayınvalidene hayırlı ömürler versin senin

16. Bir Allah'ın kulu çıkıpta neyseki o sırada ben yokum dememiş.
    neden hala evlisiniz ki o zaman :f196: