Sır Tutabilir misin?-Sophie Kinsella

'Kitap özetleri' forumunda Ezlem tarafından 21 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. Sır Tutabilir misin? Tanıtım
    Sophie Kinsella Sır Tutabilir misin

Arteis’in çok satan kitaplarından biri daha Sır Tutabilir misin ? . Güzel ve eğlendirici konusu ile şimdiden pek çok okuyucunun hayal gücünde yer tutan bir kitap.

Emma, koca kalpli, önlenemez mizaçlı genç bir kadındı ve birkaç küçük sırrı vardı .Mesela erkek arkadaşından sakladığ ıminik sırlar. “Her zaman Connor’ın birazcık Ken’e benzediğini düşünmüşümdür. Barbie’nin Ken’i!”

Annesinden sakladığı sırlar. “Şöyle ki, annemle babam evdeyken ve kendileri hiç unutmam alt katta Ben Hurizlerken, bekaretimi Danny Nussbaum’a armağan ettim!”

Dünya üzerinde yaşayan hiç bir canlıyla paylaşamayacağı sırlar. “NATO’nun ne işe yaradığı hakkında hiç bir fikrim yok. Hatta ne olduğunu bile bilmiyorum.”

Bunların hepsi ve daha birçoğu Emma’nın saklı sırlarıydı, uçağın birinde hiç tanımadığı bir yabancıya dökülene kadar. En azından o an için yabancı olduğunu düşünmüştü. Jack Harper’la, çalıştığı şirketin ultra yakışıklı CEO’suyla, hayatına dair her türlü aşağılık ayrıntıyı öğrenmiş bulunan o adamla, işyerinde burun buruna geldiği ana dek!

alıntı