Sinüzite Karşı Doğal Tedaviler

'Hastalıklar' forumunda EyLüL tarafından 6 Ekim 2012 tarihinde açılan konu

 1. Sinüzite Karşı Doğal Yöntem
  Sinüzite karşı doğal yöntemler neler

  Sinüzit milyonlarca insanı etkileyen bir rahatsızlıktır. Sinüzitin belirtileri arasında burun tıkanıklığı ve akıntısı, yüzde ve başta ağrı, yüksek ateş ve yorgunluk yer alır.

  Sinüzit her yıl milyonlarca insanı etkileyen bir rahatsızlıktır. Sinüzit belirtileri arasında burun tıkanıklığı, yüzde ve başta ağrı, burun akıntısı, yüksek ateş ve yorgunluk yer alır.

  Sinüzit burnun kurumasına neden olur ve bu da burunda yanma hissine yol açar. Bu nedenle burnunuzu nemlendirin. Nasal iltihaplanmaları azaltmaya karşı diğer bir doğal yöntem yüze sıcak havlu ve zencefil kompresinin uygulanmasıdır.

  Okaliptüs yaprağını bir tutam tuz ile birlikte yapraklar yumuşayana kadar suda kaynatın. Su ılıdıktan sonra okaliptüs suyunu şırıngaya çekin ve burun deliklerinize uygulayın. Burundaki tıkanıklığı açıldığını göreceksiniz. Eğer burun temizlenmezse, sinüs basıncı alında daha fazla hissedilir.

  Eğer bu yöntemler işe yaramazsa Sinüvil kullanabilirsiniz. Sinüvil reçetesiz doğal bir üründür ve sinüzit belirtilerini azaltmaya yardımcı olur. Bu ürün ilk olarak sinüslerdeki baskıyı azaltır ve sinüsleri boşaltır.

  Okaliptüs yaprağını bir tutam tuz ile birlikte yapraklar yumuşayana kadar suda kaynatın. Daha sonra su ılıdıktan sonra okaliptüs suyunu şırıngaya çekin ve burun deliklerinize uygulayın. Bu doğal çare burundaki tıkanıklığı acır. Eğer burun temizlenmezse, sinüs basıncı alında daha fazla hissedilir. Bu da şiddetli baş ağrılarına yol açar. Birçok kişi bu ağrılara karşı alınlarına nemli sıcak havlu ile kompres yapmaktadır.

  [​IMG]
   
Yükleniyor...
- Sinüzite Karşı Doğal Forum Tarih
sinüzite ne iyi gelir Sağlık bilgisi 2 Ağustos 2010
Mustafa Kemal’in Osmanlı yöneticilerinin kendisini geri çağırmaları karşısındaki tutumu Mustafa Kemal Atatürk 7 Eylül 2016
Atalarımız Millî Mücadele’de ne tür zorluklarla karşılaşmış olabilir? Kısa Bilgiler 3 Eylül 2016
Sivilcelere Karşı Maya Maskesi Deneyin Kadınca 18 Mayıs 2016