Sinem Kobal'ın Güzellik Sırları

'Kadınca' forumunda Yasemin tarafından 1 Şubat 2013 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Genç ve güzel oyuncu Sinem Kobal güzelliğiyle ekranlarda olsun katıldığı davetlerde olsun göz dolduruyor.Peki Güzel oyuncunun bu güzelliğinin sırrı ne hiç merak ettinizmi bayanlar işte sizlere Sinem Kobal'ın Güzellik Sırları Kendi sözleri ile yaptığı açıklamayı aşağıda bulabilirsiniz.

Saç ve makyajla uğraşmaktan keyif aldığını söyleyen güzel oyuncu saç ve makyaj konusunda arkadaşlarının el becerisi olduğunu söylediklerini sözlerine ilave ediyor.Güzel oyuncu ayrıca Birilerini hazırlamayı çok sevdiğini söylüyor.Sinem Kobal Saçlarına evde sürekli bakım yaptığını söyleyen güzel oyuncu enteresan bir teknik kullandığını da belirtti.

Aslında saçlarımızı kuruturken dahi yıpratıyoruz, bu yüzden bakım yaptırmak epey mühim. Zamanım varsa kuaföre giderim, yoksa evde kendim tabii yağlarla maskeler hazırlarım. Özellikle aktarlarda satılan yılan yağı'ile saç bakımı yapmanın faydasını görüyorum. Hem saçı besliyor, ve hem de uzamasını hızlandırıyor. Yağın kokusu birazcık kötü fakat buna değiyor diye sözlerine ekliyor.

Sinem Kobal yılan yağı kokusundan kurtulmanın yöntemini de şu şekilde açıklıyor.bakım akabinde yıkarken evvela saç kremi, sonrasında şampuan, sonrasında tekrar saç kremi uyguluyorum. Böylece saç uyguladığım maskeden daha basit arınıyor diyor.Sinem Kobal Zaten setlerde devamlı makyajlı olduğu için makyaj yapmaya gerek duymadığını söylüyor. Sadece bir dudak nemlendiricisi ve maskara uyguluyorum diyor.