Sinem Kobal ve Arda Turan Evliliği

'Magazin haberleri' forumunda Ezlem tarafından 24 Mart 2011 tarihinde açılan konu

 1. Sinem Kobal evleniyormu,Sinem Kobal kiminle evleniyor,sinem kobal arda turan evleniyor,
  Galatasaraylı Arda evleniyor,Galatasaraylı Arda kiminle evleniyor,Sinem Kobal ve Arda Turan düğünü


  [​IMG]

  Galatasaray kaptanı Arda Turan, futbolda başarı için aile hayatının çok önemli olduğunu, kız arkadaşı Sinem Kobal ile yuva kurmak istediğini söyledi. Habertürk'ün haberine göre genç kaptan bu konudaki düşüncelerini ailesine açarken, sakatlığı nedeniyle Haluk Ulusoy'un locasında izlediği Karabükspor maçı sırasında da yakın dostlarıyla konuyu paylaştı.

  Oyuncu Sinem Kobal ile yaşadığı ilişki nedeniyle yıpratılmaya çalışmasından duyduğu rahatsızlığı dile getiren Arda Turan, "Biz birbirimizi çok seviyoruz. Mutluluğu Sinem'de buldum. Artık yuva kurma vaktim de geldi. Sinem ile evlenmeyi düşünüyoruz. Evlenip iyi bir aile babası olmak istiyorum. Futbolda başarının arkasında iyi bir aile hayatı yatıyor. Buradaki mutluluk futboluma da olumlu yansıyacak. Sporseverler artık bambaşka bir Arda izleyecek" diye konuştu.

  Sinem Kobal ve Arda Turan düğünü ne zaman

  Göz önünde iki medyatik kişinin bir ilişki yürütmesin çok zor olduğunun altını çizen Arda, bu zorlukları da Sinem Kobal ile elele aştıklarını ifade etti. Sarı-Kırmızılı yıldız, "Sinem'le uyumu yakaladık. Aramızda çok güçlü bir bağ oluştu" yorumunu yaptı. İki tarafında nikah masasına oturmak için hazır olduğu, hatta Arda Turan'ın evlilik konusunu bu yaz çözmeyi planladığı da öğrenildi.

  Alıntı
   
Yükleniyor...
- Sinem Kobal Arda Forum Tarih
Sinem Kobal ve Arda Turan Neden Ayrıldı? Magazin haberleri 26 Temmuz 2013
Sinem Kobal ve Arda Turan'ın düğünü neden ertelendi Medya Bölümü 15 Mart 2013
Sinem Kobal Arda Turan Düğün Tarihi Magazin haberleri 13 Şubat 2013
Arda Turan Sinem Kobal Tatilde Magazin haberleri 28 Aralık 2012