şimdi gülme zamanı

'Eğlence' forumunda incitanem tarafından 3 Nisan 2008 tarihinde açılan konu

1. Adamin biri bir gun Ingiltere%ye gezmege gitmek istemis. Tabii Ingilizce bilmediginden arkadasina sormus :

-Yav ben Ingiltere ye gidince onlarla nasil anlasacagim? , demis. Arkadasida :

-Bak konustugun her cumlenin sonuna ing koy. Onlar senin ne demek istedigini anlarlar, demis. Ve adam Ingiltereye gitmis ve solugu bir cafede almis. Arkadasinin taktigini uygulamaya baslamis ve garsonu cagirmis :

-Sen bana bir cay getirebiling? demis ve garson saskin saskin cay getirmeye gitmis. Garson cayi hemen getirmis. Adam demiski :

-Bak, ben ne guzel Ingilizce konusuyoring degiling? demis. Garson lafi yapistirmis :

-Ben Türk olmaying , sen nah cay içerding

Temel köy yolundan şehre ilerlemektedir, karşıdanda Temelin köyünden biri temele doğru yaklaşmaktadır.. köylü: selamun aleyküm temel.

temel: aleyküm selam hocam.
    köylü: nasılsın inşaallah ?
    temel: iyiyim hocam sen nasılsın ?
    köylü: iyiyim hamdolsun, temel bak sana bir şey anlatacağım.
    temel: buyur hocam.
    köylü: temel, sen bir gün öleceksin. sevdiklerin, eşin, dostun seni gömecekler. yeraltı dünyasının bilinmeyen canlıları senin bedenini yiyecekler ve sen toprağa karışacaksın. sonra bir çiçek olup o toprakta yeşereceksin. inekler, danalar gelip seni yiyecekler ve gidip kuytu bir köşeye pisleyecekler. ve ben o pisliğe bakıp diyeceğim ki,
    'yaaa temel, neydin n´oldun'.
    temel: peki ben sana bir şey anlatabilir miyim ?
    köylü: buyur temel.
    temel: bak, sen bir gün öleceksin. sevdiklerin, eşin, dostun seni gömecekler. yeraltı dünyasının bilinmeyen canlıları senin bedenini yiyecekler ve sen toprağa karışacaksın. sonra bir çiçek olup o toprakta yeşereceksin. inekler, danalar gelip seni yiyecekler ve gidip kuytu bir köşeye pisleyecekler. ve ben o pisliğe bakıp diyeceğim ki,

'yaaa hocam, hiç değişmemişsin'.

2. :f30: temel bu affedermi hocayı :f30:

emeğine sağlık inci paylaşım için teşekkürler:f40:

3. Harikaydı İnci temel fıkrasına özellikle bayıldım
    Bu söz eğer yanlış hatırlamıyorsam Eşkiya filminden alıntı tabi orda dinlerken çok ağlamıştım kadere bakınki eskiden beni ağlatan bir söz burda ne kadar güldürdü :f106:

4. :f106: :f106: çok eğelneceliydi incitanem paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık :f9: :f9:

5. inci harikaydı valla çok güldüm emeğine sağlık

6. tşk paylaşıma çok hoştu

7. İnci sen çok yaşa emi :)

temel fıkrasına bende çok güldüm saol arkadaşımm..

8. :f106: :f106: çok komiking bir paylaşiming olmuş....:f106: :f106: :f106:
    emeğinize sağlıkkkkkkkkkk temel bu işte .....:f106: