Şike Kongresinde Mehmet Ağar Galatasaray'ı Temsil Edecek

'Haberler' forumunda ZeuS tarafından 25 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

 1. Mehmet Ağar 26 Ocak´ta Galatasaray'ı Temsil Edecek

  Futbolda şike ve teşvik eylemlerine verilecek cezaların görüşüleceği 26 Ocak 2012 yarınki olağanüstü genel kurulda Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım olmayacak fakat adı hazirun cetvelinde yer alacak. Türk futbol tarihinin en önemli kararlarından birinin alınacağı ve aylardır tartışılan 58. maddenin görüşüleceği Türkiye Futbol Federasyonu Olağanüstü Genel Kurulu perşembe günü Ankara’da yapılacak.
  Saat 11:00′de başlayacak toplantıda çoğunluğun sağlanamaması halinde ikinci toplantı 27 Ocak Cuma günü aynı saatte, ikinci toplantıda da çoğunluk sağlanamadığı takdirde üçüncü toplantı çoğunluk aranmaksızın 03 Şubat Cuma günü aynı saatte Ankara Sheraton Oteli’nde yapılacak.

  Milliyet Gazetesinin haberine göre; Fenerbahçe, çerçeve statüye göre Süper Lig kulüplerine tanınan 7 delegeyi belirlerken, halen Metris cezaevinde tutuklu bulunan Başkan Aziz Yıldırım’ın adını da bildirdi. Sarı-lacivertli kulüp, Yıldırım’ın yanı sıra Nihat Özdemir, Ali Koç, Nihat Özbağı, Murat Özaydınlı, Vedat Olcay ve Serhat Çeçen’i de delege listesinde gösterdi.

  Ankara’da yarın gerçekleştirilecek olağanüstü genel kurulda Fenerbahçe adına Asbaşkan Nihat Özdemir bir konuşma yapacak ve 58. maddenin kesinlikle değiştirilmemesi yolunda görüş bildirecek.
  Futbol Federasyonu’nun olağanüstü genel kurulunda Galatasaray, Beşiktaş veTrabzonspor’u temsil edecek delegeler belirlendi.

  Sarı-kırmızılı kulübün listesinde Ünal Aysal, Adnan Öztürk, Alp Yalman, Mehmet Ağar, Abdurrahim Albayrak, Ergun Gürsoy ve Refik Arkan yer alırken, Beşiktaş’ın federasyona bildirdiği listede Yıldırım Demirören, Metin Keçeli, Fahrettin Curoğlu, Engin Baltacı, Yalçın Karadeniz, Sinan Vardar ve Hakan Şak isimleri bulunacak.
  [​IMG]
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 23 Aralık 2012
Yükleniyor...
- Şike Kongresinde Mehmet Forum Tarih
Ahmet Çakar'dan Kura'da Şike İddiası! Spor Gündemi 18 Mart 2013
380 Maçta Şike Varmış! Spor Gündemi 4 Şubat 2013
Emre Altuğ Çağla Şıkel Ayrıldı mı? Medya Bölümü 2 Şubat 2013
Ricardo Cadu Şike İddialarını Yalanladı Spor Gündemi 11 Kasım 2012