Şık ve Modern Görünmek için Öneriler

'Zaman Tüneli' forumunda Eylem tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Editör Site Yetkilisi

  Şık ve Modern Görünmek için Öneriler

  [​IMG]
  Sizde rahatlıkla kolayca şık görünebilirsiniz.Bunun için çok masraf yapmanıza ve en trend en moda olan kıyafetleri alıp giymeniz gerekmiyor.Özellikle sade giyim tarzınızın sadeliğin öz bakım ve özgüveni de duruşunuza yansıtacağını unutmamalısınız.

  Oldukça basit ama etkili birkaç yöntemle kolayca şık ama sade olabilirsiniz..Unutmmamalısınız ki yerinde ve zamanında giyinirseniz hem şık hem modern görünebilirsiniz.

  Bu nedenle belirttiğimiz gibi önemli olan yerine ve zamanına göre giyinebilmek.Daha az tamamlanmış giyinerek daha modern görünebilirsiniz. Gençken her şeyinizle tamamlanmış giyinmek sizi hâlâ genç gösterebilirdi. Fakat artık daha olgunsunuz ve eksiklikler veya kusurlar sizi daha iyi gösterebilir.

  Pantolonu doğru kombinlediğinizde bir anda tüm görüntünüz değişir. Önemli olan pantolonunuzun kesimi ve kumaşıdır.

  Triko erkeklerin giyiminde önemli bir yer tutar. Adeta kurtaran bir parçadır. V yakalı triko çalışan kesim için iyi bir seçimdir. İçine giyeceğiniz gömleğiniz trikoya ciddi bir hava verir hem sizi ısıtır hem de gününüzü sıcak ve enerjiyle geçirmenize yarar. Trikonuzun rengini lacivert, siyah, gri, camel, uçuk mavi, vizon gibi renklerden yana seçim yaparsanız içine giyeceğiniz gömleklerinizi de çizgili, kareli olarak kullanabilirsiniz.Tabii trikonuz düz renk olması şart. Ceketsiz çalışabiliyorsanız gömlek ve kravat üstü V yaka triko şık duracaktır.
   
Yükleniyor...
- Şık Modern Görünmek Forum Tarih
2014 Şık ve Modern halı modelleri Ev ve Dekorasyon 22 Mayıs 2014
2014 Modern ve Şık Tesettür Gelinlik Modelleri Moda Rehberi 20 Şubat 2014
2014 Modern ve Şık Tesettür Gelinlikler Moda Rehberi 15 Şubat 2014
2011 Modern Abiyeler Şık Abiye Modelleri Moda Rehberi 15 Temmuz 2010