şık kol düğmeleri

'Sosyal Konular' forumunda Blue tarafından 2 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. Kol düğmeleriniz kemer tokası, kravat, kol saati, yüzük ve kolye gibi diğer aksesuarlarınızla uyumlu olmalıdır. Gümüş kol düğmeleri ile altın kaplama saat veya tam tersi şeklinde kullanmaktan kaçınınız.

Kol düğmelerinizin daha görünür olabilmesi için, kol düğmeleriniz ile gömleğiniz arasında bir kontrast olması çok iyi bir fikirdir. Kol düğmesi seçerken, gümüş ve beyaz renkli kol düğmeleri hariç, her renkteki kol düğmesi beyaz renkli gömleğiniz ile kolayca uyumlu olacaktır. Dikkat etmeniz gereken şey, tabiki kol düğmeleriniz ile diğer aksesuarlarınızın uyumudur.

Ama, renkli bir gömlek için kol düğmesi seçmek daha zordur. Kol düğmeleri, gömleğinizle kontrast bir ilişkiye sahip olurken dikkat çekici olacaktır, ama aynı zamanda gözü yoran ve rahatsız edici olmamalıdır. Örneğin, yeşil renkli kol düğmelerinizi pembe renkli gömleğinizle giymeyi denemeyin. Ancak, koyu kırmızı renkli veya gümüş renkli kol düğmeleri, pembe renkli gömleğinize daha uygun olacaktır.

Son olarak, desenli veya çizgili gömleğinizin gösterişli tasarımını, sade ve klasik bir kol düğmesi tamamlayıcı olacaktır.

kol düğmeleri1. kol düğmeleri2. kol düğmeleri3. kol düğmeleri4. kol düğmeleri5. kol düğmeleri6. kol düğmeleri7. kol düğmeleri8. kol düğmeleri9. kol düğmeleri10.

2. bende erkekde kol düğmesini çok yakıştırırım hepsi çok şık emeğine sağlık

3. rahmetlik Barış MANÇO'nun kol düğmeleri adlı parçası geldi aklıma birden:f118:

sağol belinay çok severim ama takacak kol düğmem yok :( ben de bakarım :f63:

4. blue diyecektin sanırım :f30:

5. Bir arkadaşım var. Başımın etini yiyip duruyor. Kol düğmesi de kol düğmesi diye. Linki vereyimde seçsin beğensin bir tane. Bende nasıl birşey hediye etsem diye düşünüp durmayayım. :f106:

6. Hepsi çok şık...
    Teşekkürler Canım :f40:

7. kapı kolu gibi yaww.. Böylee düğmemi olur..

8. Şöyle bi hediye alamadık yaaa...:f9: :f9: :(

9. valla belinayla seni ayıramıyorum sanki tek yumurta ikizi gibisiniz
    sizi kardeşliğe çok yakıştırıyorum Allah söyletti demek blue :f40: :f63:

10. gercekten cok şık düğmeler emeğine sağlık..

11. büyüyünce bende takarım inşallah
    ;-)

12. Çok severim gömlekte kol düğmelerini çok şık duruyor bence çok güzel modeller seçmişsin arkadaşım zevkine hayranım:f40:

13. Bluem yav başlığa bakmasam kapı kolu diye yorum yapacaktım vala ne şık kapı kolu bunlar her odaya bir tane istiyorum demeyi planlıyordum :f106:

14. büyüyünce ceketli olacağım için hepsinden alcam

15. :f98: hiç bana söyleme
    Bir boşboğazlık ettim başıma kaldı zaten :) Birdaha etmeye hiç niyetim yok erkan.
    :f106:

16. canım nedense kapı kolu olduğunu düşünen sadece iki kişi var ;iyimisiniz. :f30:

17. Valla ben iyiyim kendi adıma asıl sen iyimisin... Kol düğmesi diye kapı tokmaklarını atmışsın foruma :f106:..................

18. Zar ve uçak şeklindeki favorim....Emeğine sağlıkkkkkkkkkk