Şiir Mesajları

'Karışık Sözler' forumunda Büsra tarafından 30 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. Şiir Mesajları  Sen beni benim seni sevdigim kadar sev ki ,ben senin beni benim seni sevdigim kadar sevdigini bileyim.
  Hayallere dalip gitmem ben, Çünkü tek hayalim sensin benim! Hiçbirsey isteyemem ben Çünkü birtek istedigim sensin benim.
  Sevmiyorum su saatin sesini,akmasin dursun zaman.herseyin bir öncesi ve sonrasi vardir derler ya; YALAN. senden önce vardim belki ama askim senden sonra olmayacagim inan.
  Ask kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düsünmektir.Ve ask öyledirki nerde imkansiz varsa onu seçer.
  Gecenin karanliginda, günesin isiginda, Suyun damlasinda, selin coskusunda Kimi yanimdasin kimi rüyamda Ama hep aklimdasin sakin unutma…
  -


  Sen benim incimdin. parildayan masum güzelliginle seni sarp kayaliklardan tirnaklarimla kazidigim bir istiridyede bulmustum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.


  Günesin dogdugu da bir gerçek battigi da…

  Kalbimin attigi da bir gerçek, günün bittigi de…

  Ne çikar tüm gerçekleri saysak tek tek.

  Seni seviyorum, iste o en büyük gerçek…


  Yedi ayri iklimden yedi çesit ari getirseler yedi çesit ari yedi ayri çiçegi dolassa yedi ayri çiçekten bal yapsa senin kadar tatli olamaz…
   
Yükleniyor...
- Şiir Mesajları Forum Tarih
Anneler günü mesajları sözleri şiirleri Önemli Gün ve Haftalar 11 Mayıs 2014
Doğum günü mesajları şiirleri En Güzel Şiirler 22 Mart 2011
AŞK mesajları ve şiirleri Karışık Sözler 5 Ocak 2009
Şiir Arif Nihat Asya Bayrak şiiri özellikleri En Güzel Şiirler 22 Eylül 2016