Sihirli Mesajlar 2013

'Karışık Sözler' forumunda EyLüL tarafından 6 Temmuz 2012 tarihinde açılan konu

1. Kısa Sihirli Mesajlar

-Şimdi tam Zamanı Haykırıyorum Sana Sevdamı Seni Çok Seviyorum Bu Sihirin öLümüne Sürmesini istiyorum Bebeğim..

-Gül bebeğim benim Gül Kokulu Yarim Sihirli Sevdamın Büyüleyici Aşkı Seviyorum Seni.

-Seni her Mevsim Aynı hava Koşullarında Seveceğim bebeğim :) Sen Benim Biricik Eşimsin..

-Kalbimde Tek Başına iktidara geçtin Sevgilim, Al Bedenimi Yönet Ben Sana hayranım biriciğim Sihirli Dünyam Senin geleceğim..

-Atmayan Kalbime Büyüleyici bakışınla Hareket verdin güLmeyen Yüzüme SihirLi Mesajlarinle Mutluluk verdim Benim Küçük Cadım Seviyorum Seni..

-Bana Aşk iksirinden içirdin Hayatımı büyüledin, Sihirli Sözlerinle beni benden ettin Şimdi yaşamamın tek Amacı Sen Oldun birtanem Hep Sen yinede Sen Sen Sen.

-Yalan Değil Aşkımız Kimse bozmasın Büyümüzü Büyük Sevdamız Sihiri Sadece ikimizde Saklı Sevgi çiçeğim..

-Sen büyülü Mis Kokulu Bir çiçeksin hayatımda saçtığın koku okadar büyüleyiciki etkilenmemek elde değil birtanem seviyorum seni her halinle.

-Sihirmi yaptın Bana Büyümü yaptın Ne Yaptın bilimiyorum Ama iyiki yaptın Seni Çok Seviyorum Aşkım..

-Hayata Yürüyüşümsün Aşkım Nefes Alışımsın Sihirli Gözlerinde tek Aşk Olmak için karşındayım Birtanem..