Sigara Ne Zaman Zarar Vermeye Başlar

'Sağlık Rehberi' forumunda Eylem tarafından 17 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

1. Eylem

Eylem Editör Site Yetkilisi

Sigara Ne Zaman Zarar Vermeye Başlar

Sigaranın Zararları Ne Zaman Oryata çıkar bu konuyu hiç merak ettinizmi bilmiyorum ama ben ettim açıkcası özellikle ben fazla içmiyorum günde bir tane içiyorum diyen sigara tiryakileri için kötü bir haberim var.İçtiğiniz o tek sigara sizi sigaradan gelecek her türlü hastalıklara yaklaştırıyor bir tek sigara içmenizin bu konuda size olumlu bir getirisi olmuyor.Elbette çok daha fazla sigara içilmesi daha fazla hastalık riskini getiriyor.Kısacası normalde bir kişi bir tane bile sigara içiyorsa risklerini katlamış duruma gelmektedir.Dilerseniz 10 tane sigara için yükselen bir durum gözlenir.Ayrıca sigara İçmedende zarar görmek mümkün sigaradan pasif içici olarak da zarar görülebiiliyor malesef.

Bu nedenle sigara denen illetten bir an önce kurtulmaya bakın uzmanların tavsiyelerine uyun gerekirse yardım alın hem bütçenize hem sağlığınıza yatırım yapın ileride sıkıntılı durumlarla karşılaşmamak için bir an önce bu tirakilikten kurtulun.Çocuklarınızı ve Ailenizi düşünün sigarayı hemen bugün bırakın…