Sevmek mi daha güzeldir, sevilmek mi?

'Zaman Tüneli' forumunda YAREN tarafından 15 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

?

Sevmek mi daha güzeldir, sevilmek mi?

1. Sevmek

14 oy
    38.9%
  2. Sevilmek

17 oy
    47.2%
  3. Bence;

4 oy
    11.1%
  4. Bilmiyorum / Fikrim yok

1 oy
    2.8%

1. Fuzuli'ye sormuşlar: ''Sevmek mi daha güzeldir, sevilmek mi?'', ''Sevmek; çünkü sevildiğinden hiçbir zaman emin olamazsın.'' demiş.

Peki; Sizce sevmek mi daha güzeldir, sevilmek mi?

2. bence severken sevilmek daha güzel

3. italyan

italyan Yasaklı

Sevmek; çünkü sevildiğinden hiçbir zaman emin olamazsın.

4. Bence Her İkisinide Aynı Zaman Yaşamak Daha GüzeL Ama İllaki Birini Seçeceksek Bencede Sevilmek Çünkü Hiç Bi Zaman Emin Olamassın Sevildiğine..:)

5. Sevilmek :f196:

6. Nednse ben Sevmek yaptm neden yaptm hakinda bi fikrm yok ackcasI:D

7. Bence sevebilmek bir beceri erdemdir...
    sevmeyi seviyorum;)

8. Bilmiyorum / Fikrim yok desem de sevmek ve sevilmek arasında kaldım. Sevmek en güzeli olsa gerek:f63:

9. Yanlışlıkla 'sevilmek' seçeneğini işaretlemiş olsam da sevmek diyorum:f30:

10. İkisi de çok önemli ama sanırım; Sevilmek :f63:

Sevilmeden sevmek insanın sigarasını sönük bir sigaradan yakmaya çalışmasına benzer. (George Sand)

11. Bence severken sevilmek daha güzeldir.Bence karşılıklı olmayan herşey kötüdür.

12. bence sevmek

13. bence sevilmek
    seven insan, sevdigi insani kendisine sevdirmeye calismasi lazim, gozune girip asik olmak mesela

yaa aslinda garip, bi insan selvimesi icin baska biri sevmesi lazim ondan dolayi 2 side

nese karisti :)))) of:D

14. sevilmek:f196:

15. Sevilmek :f196:

16. Bence ikiside :f196:

17. Ben sevmek diyorum. Sevdikçe herşey daha da güzelleşir :f40: ve insan sevdikçe sevilir :f196:

18. bence sevmekte sevilmekte güzeldir bir bütündür ayrılamaz sevip sevilmemek te kötü senin sevmediğin birinin seni sevmeside...

19. Sevilmek Ama Sevmeyi İşaretledim :D

20. Bence ikiside güzel deyil çünkü sevince sen acı çekersin ve karşındaki kişe sana hiç acımaz bile ama eğer bir gün oda seni severse o zamanda o acı çeker çünkü bu seferde sen ona acımazsın o sana acımadı diye ama eyer yürekten sen seviyorsan sevilmek güzeldir çünkü o seni sevdiği zaman sen ona acı çektirmezsin ama en güzelide semek ve sevilmektir[​IMG]