sevgiyi anlatan sözler

'Güzel Sözler' forumunda _Tusun@mi_ tarafından 15 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. Seni seviyorum; elini kalbimin uzerinde hissettigim zaman, uzuntulerimi alıp onların yerine simdiye kadar kimsenin basaramadıgı o sıcaklıgı koymayı basardıgın icin...

Seni ben degil gozlerim secti, onlar sevdi onlar begendi. Sen benim degil onlarınsın gittiysen bana ne onlar aglasın...

Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi... Bir insanın ozlemi olmalı, ozlemle acan cicekler gibi... Bir insanın birtanesi olmalı, o da senin gibi...

GİT RÜZGAR. ONU SEVDİĞİMİ SÖYLE, UGRUNDA ÖLEBİLİCEĞİMİ SÖYLE,ONA NEFES GİBİ MUHTAÇ OLDUĞUMU SÖYLE AMA ŞUNU UNUTMA EGER BENSİZ MUTLUYSA, SUS VE GERİ DÖN...

Hani en guzel asklar imkansız gelir ya insana, imkansız oldugun icin asıgım sana!..

Bir erkekle mutlu olmak icin onu cokca anlayıp az da olsa sevmek; bir kadınla mutlu olmak icinse onu cokca sevip, anlamaya hic calısmamak gerekir.

Gozleriyle gozlerine goz koyanın, gozlerimle gozlerini oyarım. Gozlerini gozlerden sakın, gozlerin gozlerime lazım.

Bir gun sevgilim sordu ask nedir diye... Biraz zaman istedim dusuneyim diye, ertesi gun gordum onu bir baskası ile, kulagına fısıldadım ask ızdıraptır diye

Seni ne kadar sevdigimi merak ediyorsan, yagan yagmurun her damlasını tutmaya calıs, tutamadıgın her yagmur damlası kadar seviyorum seni

♥ Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım...