Sevgiyi anlatan Sevgi Mesajları..

'Güzel Sözler' forumunda Aysell tarafından 2 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. Gülüm dedim güller soldu, güneşim dedim akşam oldu, kalbim dedim sahibi sensin diye o da senin oldu. Şimdi güllere bakamıyorum, sabahları göremiyorum ve kalbim olmadan yaşayamıyorum. Benim kalbim sensin. Ne olur DÖN seni bekliyorum…

Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin!

Bir umut vardır hiç tükenmeyecek,
    bir hasret vardır çekilmeyecek, birde ölüm vardır,
    bir gün elbet gelecek ama sana olan sevgim ne ölecek ne de bitecek ...

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiç bir şey seni sevmek gibi değil! ...

Hadi çık gel bu gece düşlerime Yıldızlar salınarak yağsın üzerimize Ay ışığı örtüp gizlesin ikimizi Sana söz olsun ki ertelerdim doğacak olan güneşi Sensiz başka günlerime ...

Böyle bir dünyada seninle yaşamak varken, böyle uzak kalmak gücüme gidiyor, senin verdiklerini seninle paylaşmak varken, seni sensiz yaşamak içime sinmiyor. ...

Bulutların gözyaşları pencereye vururken düşlere daldığın bir gecede hangi hayaller sana uyumayı unutturuyorsa gelecek sana onları yaşatsın ...

Aşk hiç ummadığın biranda kapını çalıyorsa, için ürperiyor, nefesin kesiliyor, kalp atışların hızlanıyorsa; sakın korkma! unutma ki ansızın gelen aşklar büyük mutluluklar getirir..!

2. Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Nolursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Herseye ragmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım….

Hiç görmesemde, bilmesemde, duymasamda, hissetmesemde , elini tutup gözlerine bakamasamda ve seni bir daha göremiyecek olsamda yinede seni çok seviyorum.
    Görmek yada görmemek elde degil, sevgi yürekte yaşanır gözde degil, seven sevdigine muhtaçtır. Ugrunda ölmemek elde degil.

Sevsende sevmesende her zaman sevilmektesin.
    Arayıp Sormasanda her zaman yürektesin.
    Bir kere Sevmişim seni başkasını sevemem.
    Ben senin olmasam da sen her zaman benimsin.

Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm.

Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

Sen benim gözlerimde saf bir gerçek,
    Yüregime bahar getiren bir çiçeksin.
    Sen bedenimdeki yumusak kudret,
    Gönül bahçemde uçusan bir kelebeksin..

Hafif hafif çiseleyen yagmurda kalirsan;
    Saçlarini oksayan her tanede
    BENI HATIRLA !