Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları 2014

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 16 Ağustos 2013 tarihinde açılan konu

1. Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları

Sevgiliye yazılacak en güzel Yeni yıl mesajlalrını sizler için bir araya getiridm beğeneceğinizi umuyorum.Hepsi 2014 yılına ait farklı Ynei Yıl Mesajları sevgili için.

-Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan , dostlarına güven, sevgine sarıl.. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır.. Mutlu Yıllar Sevgilim

*İnsan, armağanını içten vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’nın bizlere verdiği armağandır. En mutlu yıllar seninle olsun.. Armağanınla yücel..Mutlu seneler Sevgilim

-Yeni yıl Türkiye için umutlu, bereketli, 2014′de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz… Nice yıllara Birtanem

*Yine bir yıl başı geldi.Bu yıl başı sevdikleriniz ile mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve senenizin aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

-Her yeni yıl başka bir güzel.. 2014 yeni yılının sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsını diliyorum. Yeni yılın Kutlu olsun Aşkım..

* Herkes başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. 2014 paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar Sevgilim

-Sağduyu aklın gardiyanıdır. Görevi: Kuşkulu düşüncelerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.2014 yılının hepize mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle Mutlu Yıllar Sevgilim

*Hedefsiz büyük şeyler yapılamaz. 2014 yılında tüm hedeflerinizin gerçekleşmesi dileğiyle seni seviyorum Aşkım mutlu yıllar

- Hiç yanlış yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2014 yılında yanlışlarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle yepyeni yıllar dilerim sana bebeğim..

*Nerede hayat varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm ümitler ve başarılar seninle olsun. Sana Mutlu huzurlu yıllar dilerim Sevgilim