Sevgiliye Yazılacak Yılbaşı Mesajları

'Karışık Sözler' forumunda Yasemin tarafından 7 Mayıs 2013 tarihinde açılan konu

1. Sevgiliye Yazılacak Kısa Yılbaşı Mesajları

Yenil yılda sevilinize yazacağınız Yılbaşı mesajları konusunda kararsızmı kalıyorsunuz.Yada dile getirmek istediklerinizi anlatmak istediğiniz duygularınızı anlatan bir mesaj bulamıyormusunuz.

Öyleyse sizlere bu konuda yardımcı olabilmek adına birbirinden güzel Sevgiliniz için yazabileceğiniz Yılbaşı mesajları hazırladık beğeneceğinizi umuyoruz ve bu güzel mesajları sizlerle paylaşıyoruz.

Mutlu Yıllar sevgilim yeni yılda birlikte olmak dileğiyle Seni Çok seviyorum..

Sevgilim Yeni Yılın Kutlu Olsun Seni Seven biricik Aşkın

Yeni yılda Aşkımızın bir kat daha büyümesi dileğiyle Sevgilim...

Yeni Yıl, Herşeyi Yenilesin! Bir Sen Eskisi Gibi Kal Birtanem... Mutlu Senelere

Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan , arkadaşlarına güven, sevgine sarıl.. Yeniyıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır..Mutlu Yıllar olsun Sevgilim..

İnsan, armağanını içten vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’nın bizlere verdiği armağandır. En mutlu yıllar seninle olsun.. Armağanınla yücel..Mutlu seneler Bitanem..

Aşkım gelecek yıl ikimize sağlık ve esnlikler getiri inşallah Nice Mutlu Seneler..

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun Sevgilim

Aşkım Yeni yılın sana mutluluk ve sağlık getirmesi dileğiyle Seni Seviyorum.

Sevgilim yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum...

Seni öyle seviyorum ki Aşkım yeni yılda bu sevgim daha da büyüyecek emin ol Mutlu Yıllar..

Yeni yılın Öncelikle sana olmak üzere tüm insanlığa sağlık ve huzur getirmesi dileğiyle Sevgilim.

Sevgilim Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle mutlu yıllar..