Sevgiliye Yazılacak Aşk Mesajları

'Güzel Sözler' forumunda Ceylan tarafından 9 Mart 2013 tarihinde açılan konu

1. Sevgiliye Yazılacak Aşk Sözleri

Özlüyorum seni hep istiyorum gel al götür beni, sadece seninle olsun hayat dünyamda sadece sen ol sevgilim yanımdaAyrılığın Adı geçmesin Aramızda, Sarılmış bedenlerimiz Uzak Durmasın Anlamsız Duygularımızda, Ben Sadece Seni Sevdim bebeğim..

Bir Aşk Bestesi Oldun, Dinlediğim En Güzel Melodi Sensin, Senin için Bütün Sözlerim, Sen Benimsin ve Sen Bu Fani Hayatta Tek Sevdiğimsin Helalimsin Sevgilim.

Dumanımda o yoktu sigarayı bıraktım kadehimde o yoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda o yoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayı bıraktım.

Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!..

Seni sevmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden, en güzel şarkıyı dinlemek gibi birşey,ama artık ben şarkı dinlemek değil,şarkı söylemek istiyorum.

Sevmeden sevilmeden bu hayat yasanmazki,kalplerdeki heyecan sebepsiz baslamazki, sen olmassa,yanimda avutamam kendimi,dört kitaba dil olsam anlatamam derdimi...