Sevgiliye Romantik Sözler 2014

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 28 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. Sevgiliye Romantik Sözler

Sevgiliye yazılacak en romantik ve en duygusal sözleri sizler için syafamızda derledik beğeneceğinizi düşünerek en güzel Sevgiliye özel Romantik sözleri sizlerle paylaşıyoruz.

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/sevgiliye-romantik-sozlerr-19004.jpg]sevgiliye-romantik-sozlerr-19004[/IMGALT]

-Gökyüzünden Bir Yıldız Seç Bu Gece. Gözlerin Gibi Parlak Ve Işıl Işıl Olsun. Benim İçinde Bir Yıldız Seç. Parlak Olmasına Gerek Yok. Sana Yakın Olsun Yeter..

-Sana sarap verecegim, iç ama sarhos olma Sana bir gül verecegim, kokla ama soldurma Sana kalbimi verecegim, sev ama incitme!…

-Yol sen olsan yorulmadan yürürüm, rüyam sen olsan hep uyurum, gecem sen olsan sabahı hiç istemem. Son nefesim sen olsan şimdi ölürüm.

-Yol sen olsan yorulmadan yürürüm, rüyam sen olsan hep uyurum, gecem sen olsan sabahı hiç istemem. Son nefesim sen olsan şimdi ölürüm.

-Hani bir kelebek yakalarsın avucunun içinde, bakmak istersin yaşıyormu diye, baksan kaçacak, sımsıkı tutsan ölecek. İşte böyle bir şey seni SEVMEK…

-Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir… Simdi yaninda degilim belki ama özlemim sevgim hep seninle… Seni seviyorum!

-Gerçek sevgi kötülük gördüğünde azalmayıp iyilik gördüğünde artmayandır.

-Güzellik sözde ise sözün en güzeli sende sende, güzellik yüzde ise yüzün en güzeli sende, ama bana göre güzellik kalpte. Kimseye söyleme ama kalbin en güzelide sende

-Seni yıldızlar kadar çok seviyorum. Onlar kadar parlak ve onlar kadar yakınsın bana.Tek fark var onlar bin tane sen BİR tane…