Sevgiliye Romantik Günaydın Mesajları

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Yasemin tarafından 27 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Yasemin Üye

Romantik Günaydın Mesajları Sevgiliye

Sevgilinize yazacağınız birbirinden romantik Günaydın sözleri burada.Sayfamızda oldukça güzel romantik kısa sözler yer alacak sevgiliye özel Romantik Günaydın mesajları .

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/gunaydin-mesajlari-97332.jpg]gunaydin-mesajlari-97332[/IMGALT]

Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın

Elini verene Gözünü değdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydın

Günaydın Sevgilim Seninle başlıyorum hayata doğan güneşim sensin sen benim günümde ki en aydınlık günlerimsin bebeğim benim günaydın sevgilim

Gözlerimi açtığımda hayalini karşında görmek, sabahın güneşi ile ağzımda adına şarkılar yazmak seni dinlemek seni izlemek kısacası hayata seninle başlamak kadar güzel ne olabilir bu hayatta? Günaydın sevgilim

Sen hep gözlerimdesin, sen benim güneşimsin, yarınlarımdaki ümitlerimsin sen benim biriciğimsin.

Perdeyi aralayıp güneşin doğuşunu izlediğimde, aklımda bir SEN olursun sevgilim, seni doğan güneşe bakarak düşündüğümde anlarım ki benim için tek güneş var oda sensin biriciğim benim

Ellerim senden uzakta buz tutar sanki, bedenim sensiz üşür ısıtmaz yeni doğan güneş beni, teselli bulurum hayalinle güne başlarım senin varolduğunu bilerek sevgilim benim günaydın

Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim.

Dur gitme Söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda. Çığlıklarımda hapsettiğim Tomurcuk tomurcuk sevgilerim çatlamaya hazır Yeni baştan yaşanacak sevdalar yüreğimde Günaydınım.

Yere düşen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin Güneş bulutların arasından Hep sana doğru baksın Güneş güzellikler getirsin Günaydın.

Görev sizde ey idare Hortumları kesin diye Gerek kalmasın vergiye Günaydın beyler günaydın.

Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık ılık damarlarımda akan can suyum günaydın.

Günaydın bahar kokulum kır çiçeğim nefesim gözüm her şeyim günaydın günaydın CANÖZÜM.

Herkez meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar güzel ki sevgilim, herkez güneşin doğmasını beklerken, güneş ise senin uyanmanı bekliyor, günaydın sevgilim.

Birgün gözlerine bakıp günaydın dersem, gözlerini açtığında güneş o zaman doğmuş demektir.

Benzer konu başlıkları: Sevgiliye Romantik
Forum Başlık Tarih
Anlamlı Sözler Sevgililer gününde sevgiliye söylenecek romantik sözler 12 Şubat 2014
Sevgililer Günü Sevgiliye Romantik Hediyeler 29 Aralık 2013
Aşk Sözleri Sevgiliye Romantik Aşk Sözleri Kısa 29 Eylül 2013
Diğer Mesajlar Sevgiliye Romantik Aşk Sözleri 24 Ağustos 2013
Önemli Gün ve Haftalar Sevgiliye Romantik Sürprizler 29 Temmuz 2013