sevgiliye özlü sözler

'Etüt Merkezi' forumunda Misafir tarafından 2 Haziran 2011 tarihinde açılan konu

1. sevgiliye özür sözleri mesajları lazım

2. Cevap: sevgiliye özlü sözler

hasret kapımda nöbet tutuyorbiricik sevdiğim uzak bir yerde gözlerim hep ve sadece onu arıyor!!!!!

» içimde sakladığım bir şehirdesin, unutmaya kıyamıyorum, geceler karanlık geceler hüzün bu deli hasrete dayanamıyorum, ben sevmekten suçlu aşktan sanığım, hala sana aşık ve hala yanığım SENİ ÇOK SEVİYORUM

» bil ki !katıksız sancılara razıyım yokluğun olmasabilki bir avuç biber gözlerime serpilenellerimde silinmemiş ellerinin izleridurup şiirler yazıyorum yolunaiçimde sıkıntıların en dayanılmaz şeklikaçıncı kere saatleri susturuyorum

» bir deniz düşün susuz bir bahar düşün çiçeksiz bir insan düşün sevgisiz birde beni düşün sensiz

» İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi hepsi parlıyordu ben seni güneşi seçtim bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim

» Bir bakışın manası hiçbir lisanda yoktur bir bakış bazen bir şifa bazen sihirli bir oktur bir bakış bir aşığa neler neler anlatır bir bakış bir aşığı yıllarca ağlatır

» Gözlerin gözlerimi gözleseydi gözlerinle gözlerim göz göze gelirdi!!!

» Birine verilecek değerler uğruna feda edilebileceklerle ölçülüyorsa aç gözlerini etrafına bak bu gördüğün herşeyi sana senin için feda ederim ama sakın aynaya bakmaaa

» Dün gece rüyamda seni gördüm sana seni sevdiğimi söyledim sende bana sarıldın hiç bırakmayacakçasına şimdi merak ettiğim bir şey var rüyalar gerçekmi olur yoksa tersinemi çıkar???

» Kaderde sevmekte vardır ölmekte sevmeyi seçtim ama sevmek ölmektende beter

» bir gün buluşacağımız yere gelmezsem dünyanın bütün renklerinden oluşan bir demet çiçek yaptır çünkü beni senden ayıracak tek kuvvet ölüm beni yakalamış demektir