Sevgiliye özel Günaydın mesajları

'Güzel Sözler' forumunda Burcu tarafından 9 Mayıs 2014 tarihinde açılan konu

1. Sevgilinizi uyandırmanın en güzel yolu ona güzel bir mesajla günaydın demektir. Eğer yanınızda uyanmıyorsa sevgiliniz buyrun aşağıdaki güzel mesajlardan bir tanesiyle güzel bir sürpriz yapın...

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim, nefesim, iki gözüm herşeyim Günüydın günaydınlar...

Günaydın ay yüzlüm, günaydın sabahımı aydınlatan güneşim günaydın hayatımın anlamı tek aşkım...

Günaydın diyorum seninle uyandığım sabaha, günaydın biricik uykucu şirinim...

Günaydın hayatımın anlamı günaydın içimin sönmeyen ateşi günaydın baş tacım...

Günaydın sabahı aydınlatan güneşim...

İyi geceler öpücüğünü geçtim bana yüzlerce günaydın borcun var unutma aşkım...

Günaydın her sabah hayatıma güneş gibi doğan aşkım...

Bana günaydın mesajı atınca doğuyor benim güneşim...

yeni bir güne seninle başlamak için her günümü senin hayalinle geçiriyorum ki, her sabah sana günaydın birtanem diyebileyim.

Günaydın gecenin karınlığında yolunu kaybetmişliğime yol gösteren kutup yıldızım...

Seher vakti yaptığım ve kabul olunca güldüğüm duam günaydın...

Geceleri uzaklara dalar gider gözlerim ve herşeyden çok sana olan özlemim. Günaydın benim her şeyim...

Herşey seninle başlar ve bir günaydın demenle taçlanır günaydın dünya tatlısı aşkım...

Günaydın uykucu şirinim benim yeni bir güne beraber günaydın diyelim...

Günaydın dünyalar güzeli biricik sevgilim hadi uyan artık seni çok özledim...

Günaydın kır çiçeğim, günaydın gönlümü fetheden sevgilim... Günaydın...

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım...

Günaydın hayatımın anlamı, gözümün nuru bir tanem...

Gözümü açtığımda aklıma gelen tek gerçek günaydın...