Sevgiliye İyi Geceler Mesajları 2014

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 2 Kasım 2013 tarihinde açılan konu

1. Sevgiliye Yazılacak en güzel iyi geceler mesajları kısa iyi geceler sözleri..

Bu gece rüyanda beni gör sevgilim seni seviyorum iyi geceler tatlı rüyalar..

Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını en güzel rüyar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim.

Aşkım seni çok seviyorum Allah rahatlık versin tatlı rüyalar

Gecenin Sessizliğinde Dinlerim seni, Bir Ruzya gibisin beklerim Seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

En güzel geceler en güzel yarınlar senin olsun sevgilim seni seviyorum iyi geceler..

Aşkımı sana anlatmak istesem ne günler ne geceler ne yıllar yeter sadece şunu bil sevgilim seni çok seviyorum iyi geceler..

Yıldızlar gözlerine özensin sen birtanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte özaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim.

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Güzel gözlerini yumduğunda o taltı uykuya daldığında rüyanda sadece beni gör birtanem iyi geceler.

Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

Aşkım iyi geceler Allah rahatlık versin seni çok seviyorum sen benim herşeyimsin..