Sevgiliye Güzel Sözler

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 7 Mart 2014 tarihinde açılan konu

1. Sevgiliye söylenecek kıs agüzel sözler

sevgiliye-sözler.

Geceleri uyuyamıyorum.Uykumun bu rüyayı bölmesinden korkuyorum.Düşlerimin sensiz kalacağındankabusların çevrelediği hayatımın etmediğimiz bir usturayla geceyi doğramasından korkuyorum…

Bana öyle bak.Bana bak ve bendeki seni gör.Beni gör ve bana bağışla bu güzel gözleri.Onları almagötürme sıssız akşam saatlerinde…

Dur ve dinle!Duyduğun her ayak sesi benim olabilir.Çalan her zilde benim parmağım kalmıştır.Perdeleri ardına kadar kapatma belki karşı binanın çatısında sana el sallayan ben olabilirim.

Kadehime lacivert bir akşam çöküyor gülüm.Zehrini akıtarak çöküyor.Kartana çeviriyor her saniyeyi.Üşüyorum.Üşüdükçe seni daha çok özlüyorum…

Gecemin gündüzümden farkı yok alaca karanlık karanlığa ferman yazsam yüzbin satırlık beni bu karanlıktan kurtaracak aydınlık senin o gözlerinde ki sönmez ışık.

Bir serçeydim sürüden ayrılmış, gökyüzünde kaybolmuş, o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş

Seni dünler için sevmedim.dünler yaşanıp bitti.seni bugünler içinde sevmedim bugünlerde bitecek.seni yarınlar için sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek ..

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.

Seni Yıldızlar Kadar Çok Seviyorum. Onlar Kadar Parlak ve Onlar Kadar Yakınsın Bana, Tek Fark Onlar Milyonlarca Sen Birtanesin.

Gözlerin Nehir, Kirpiklerin Köprü Olsun. Ben Tam Üzerinden Geçerken İpler Kopsun, Düştüğüm O Yer Dudakların Olsun.

Gerçek aşklar bitmesini bilen aşklar olduğuna göre,insanlar ya hep sahte aşklarıyla evlenir,yada evlenerek aşklarını sahteleştirir.

Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek,seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevinç demek.

Kalbimi bedenimden söküp senin avucuna vermek istiyorum.O senindir çünkü; senindir artık.Sen ruhumda başladın ve bütün vücudumu kapladın gülüm.Bütün vücudum sen artık…

Gözlerine üfleyen uyku perisini cebime hapsettim.Çünkü bana verdiğin en iyi hediyelerden biri o_Onunla şarkılar fısıldamak istiyorum kulağına.Benim kurtarıcım bu uyku perisi…

İyiki varsın güzelim…İyiki varsın ve varolmanın anlamı seninle bütünlendi.Hasrete tutsakhasrete ketum yüreğimde aşk şarkıları fısıldatan kudretinle iyiki varsın…