Sevgiliye En Güzel Yıldönümü Mesajları

'Güzel Sözler' forumunda Belinay tarafından 30 Kasım 2013 tarihinde açılan konu

1. Sevgilinize yazılacak en güzel yıldönümü mesajlarını burada bulabilirsiniz.Sevgiliniz ile geçirdiğiniz güzel yılları aşağıdaki kısa mesajlarla kutlayabilirsiniz sevgilinize güzel bir süpriz yapabilirsiniz.Sevgilinize yıldönümünüzde yazılacak en güzel sözler sizlerle.

sevgiliye-yildönümü-mesajlari-.

Bende seni belki sevmek için değil sevgilim sevmenin asıl nasıl olduğunu göresin diye seni sevdim sen benim kaderimsin aşkım yıldönümümüz kutlu olsun Sevgilim.

Bir insanın amaçları olmalı sonsuzluk gibi, bir insanın sevgisi olmalı sevgiyle açan güller gibi bir insanın bir eşi olmalı oda senin gibi sevgilim nice yıllara Birtanem..

Seni her gün özlüyorum yıllar geçiyor yanımdasın özlemim bitmiyor sevgilim. İnsanlar hep maddenin peşinden koşuyorlar ama birde kendilerinin peşinden koşanlara bakmıyorlar sevgilim bir ara arkana bakar mısın.

Sevgimi yıllara vurdum ne kadar uzun sürdüler, seni sevdim yıllar yetmedi aşkım bitmeyecek sevgilim.

Bende seni belki sevmek için değil sevgilim sevmenin asıl nasıl olduğunu göresin diye seni sevdim sen benim kaderimsin aşkım yıldönümümüz kutlu olsun.

Önüme düşer gibi hayatıma düştün beni divane eyledin suçum neydi sevgilim beni bu kadar kendine aşık ve sevdalı ettin.

Bir insanın amaçları olmalı sonsuzluk gibi, bir insanın sevgisi olmalı sevgiyle açan güller gibi bir insanın bir eşi olmalı oda senin gibi sevgilim nice yıllara.

Eğer beni bu sokak da bu mahalle de bu semtlerde bulamazsan aşkım bil ki ben, kalbinin götürdüğü yerdeyim.

En güzel sevgi ve aşk mesajları ve yıldönümü kutlamaları. Sevdiğiniz ile bir ömür geçirirken her yıl beraberliğinizin mutluluğunu ifade etiğiniz güzel veciz sözler. Sevgiliye yazılacak yıldönümü mesajları.

Önüme düşer gibi hayatıma düştün beni divane eyledin suçum neydi sevgilim beni bu kadar kendine aşık ve sevdalı ettin.

Seni ne kadar sevdiği anlatabilmem için hayat hikayemi yazmalıyım çünkü benim hayat hikayem sensin sevgilim.

Sana olan sevgimi sağır bir ressam kristal bir yüzeye düşen gül yaprağının çıkardığı sesi çizdiği zaman bitecek nice senelere sevgilim.

Sevgimi yıllara vurdum ne kadar uzun sürdüler, seni sevdim yıllar yetmedi aşkım bitmeyecek sevgilim.

Cama vuran her yağmur damlasında bir tek sen varsın ve ne istiyorum biliyor musun sevgilim artık her gün yağmur yağsın Aşkım