Sevgiliye, dosta, arkadaşa kızgınlık mesajları

'Güzel Sözler' forumunda Burcu tarafından 13 Haziran 2014 tarihinde açılan konu

1. Kırıldıkça öğrenir insan boş vermeyi.. Belkide bu yüzden sildim bir çok şeyi.

Telefonun ne kadar akıllı olursa olsun ; “karşındaki gerizekalı olunca laf anlatamıyorsun.”

Çakma insanlara gönül verirsen, orjinal acılar yaşarsın kardeş..!

Beni herkes güldürebilir, ama neremle güleceğime ben karar veririm !

Dünya bile dönüyorsa. Yanındakilerden hiç şüphen olmasınn..!

Küçükken “küseceksen oynamayalim” derdik. Peki ya şimdi ne diyelim? Gideceksen sevme mi? Yoksa satacaksan gelme mi?

Profesyonel bir fotoğraf makinasına ihtyacım var… Bu aralar bu kadar iki yüzlüleri çekemiyorum…

Beni yıpratan hayatın kahpeliği değil, insanların sahteliği…

Kader gülseydi bize, ne gerek vardı böyle öfkeli sözler’e

Sevilmek çok lükstü, bizim paramız yetmedi..!

Silah gibi sözlerin vurdu beni gözlerin, özlüyorum eski günleri bitsin bu kızgınlık hadi dön geri..

Artık istediğin kadar karıştır aklımı, içinde kendini bulamayacaksın.

Ümit ediyorum hala, belki bir gün gelir sen de acı çekersin, sen de seversin ve kaybedersin!

Kül kadar etkisi olmayan insanların kendisini ateş sanması ne garip!

Gözümden düştükten sonra, başkasıyla aldığın nefes bile umurumda olmaz!

Vazgeçilmez falan değilsin, çekil kenara yenileri gelsin..!

Senin dansöz ruhun benim doğrularım altında kıvıracak kadar yetenekli değil

Omrümden çaldıgın zamana acıyorum zaman hataları telafi edecek günün birinde ama ozaman sen telafisi olmayan bir hata olucaksın gözümde……

Sana yalan sevgilerin sahte mutlulukları lazım, benim gibi gerçekler sana fazla gelir bu dünyada…..

Mahkum ettin beni gayri meşhur günlere ..! İnşallah sende bir gün düşersin faili meçhul hayaller’e..

Eskiden olsa arkandan bakar ağlardım, şimdi arkama bile bakmam. Eskiden uğruna dünyaları yakardım, şimdi bir kibrit bile çakmam…!

Duygularımın sürükledigi uzun ve karanlık yolda kırılan umutlarımı arıyorum sensiz…

Dualarımla umitlerime sıcak bakıyorum sen cıktın artık hayatımdan geriye bakmıyorum…..

Nefretimi içime atıyorum her defasında seni kırmak istemiyorum ama artık kendime kızıyorum sana elveda…

Sen okadar tatlısınki kızsamda kıyamıyorum sana gozlerin geliyor aklıma gulümsüyorum o anda delice seviyorum seni ama kızıgınım hala sana.

Ne yürek kaldı sana verecek, ne de ınancım kaldı seninle bu yolda gidebilecek. Kızgınlıklarım ıçimde kör oldu seni topraga gömecek….

Ne kadar dert varsa yıktın üzerime vurdum duymaz gibisin bakmıyorsun bile!

Buruk kalbim düzelmez bu sözlerinle asla! Sana ben inandım sevdim ama sen harcadın beni sevgi yolunda dönme bana birdaha…..!

Kızgınlık halinde söylediklerini ıyi düşün, pisman olacağın sözleri söyleme bana, kaldırmaz kalbim gerisini…..

Ne olursa olsun kırgın kalmayalım, kırgınlık olmasın aramızda canım sevgilim.

Hayat kırgınlık için yaşanılmıyor, bu kırgınlığa son verelim mi?