Sevgiliye Aşk Mesajları Kısa

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 28 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. Sevgiliye Kısa Aşk Mesajları

Sevgiliye yazılacak en güzel kısa şk mesajları.Aşkınızı sevgilinize anlatmanın en güzel yollarından birtaneside ona olan duygularınızı anlatan küçük notlar ve kısa mesajlar göndermenizdir.Öylseyse ne duruyorsunuz hemen güzel aşk mesajı beğenin ve sevgilize hislerinizi anlatın...

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/sevgiliye-askksozleri-34409.jpg]sevgiliye-askksozleri-34409[/IMGALT]

Sana deliler gibi aşığım demekten ben yorulmadım umarım sen bu sözü duymaktan bıkmazsın Sevgilimm

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış;tutabildiklerin senin sevgin, tutamadıklarınsa; benim sana olan sevgimdir.

Sana olan aşkım engün denizlerden daha büyük sana olan sevgim anlatılmayacak kadar derin Sevgilim

Gözlerinde mutluluk, aşk, sevgiyi gördüm Aşkım

Seni Öyle çok seviyorum ki sana deliler gibi aşığım iyiki seni sevdim iyiki sana aşık oldum birtanem

Sabah seni izlemesi için bir melek yolladım peşinden ama düşündüğümden de erken döndü. Ne oldu dedim? "Bir melek asla başka bir meleği izleyemez dedi Canım...

Özlemin beynimi Uyuşturuyor, Ayrılık Yüreğimi Karıncalandırıyor Sevgilim..

Bugün mavi bulutları avucunuza mutluluğu baş ucunuza sevgimi de usulca kalbinize koyuyorum. Güneş yalnızca sizin için doğsun sizi seviyorum! Sevgililer gününüz kutlu olsun.