Sevgiliye Aşk Mesajları 2014

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 29 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. Sevgiliye Aşk Mesajları

Sevgiliye yazılacak en güzel Aşk mesajlarını sizler için bir araya getirmeye çalıştık sayfamızda Sevgliye özel Aşk mesajları bulabilirsininiz.Sevgiliniz için aradığınız en güzle Aşk Mesajları sayfamızda...

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/sevgiliye-ask-mesajlari-13994.jpg]sevgiliye-ask-mesajlari-13994[/IMGALT]

Güzellik sözde ise sözün en güzeli sende sende, güzellik yüzde ise yüzün en güzeli sende, ama bana göre güzellik kalpte. Kimseye söyleme ama kalbin en güzelide sende

Dostluk dediğin matematiksel olmalı. Sevinci çarpmalı üzütüyü bölmeli, geçmişi çıkarmalı, geleceği toplamalı. Dost dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı…

Yaşamak istiyorsan bir umudun olmalı, kalbin varsa bir sevgin olmalı, sevdiğin varsa yalnız senin olmalı, sana verilen en büyük ceza mutluluk olmalı…

Tik tik! Kimse varmı? Ben dili baldan tatlı, yüzü güneşe benzeyen, bakıldığı zaman sevgiyi andıran, gülüşüyle cana can katan birisine bakmıştım oralardamı acaba?

Artık bana ermez, göz kendini görmez, hiç kimse belki seni benim kadar sevmez!…

Sev seni seveni dağda çoban olsa, sevme seni sevmeyeni bağdatta sultan olsa

Sen sevki sevende sevsin seni

Seni yıldızlar kadar çok seviyorum. Onlar kadar parlak ve onlar kadar yakınsın bana.Tek fark var onlar bin tane sen BİR tane…

Gerçek sevgi kötülük gördüğünde azalmayıp iyilik gördüğünde artmayandır.

Gökyüzünden Bir Yıldız Seç Bu Gece. Gözlerin Gibi Parlak Ve Işıl Işıl Olsun. Benim İçinde Bir Yıldız Seç. Parlak Olmasına Gerek Yok. Sana Yakın Olsun Yeter..

Yol sen olsan yorulmadan yürürüm, rüyam sen olsan hep uyurum, gecem sen olsan sabahı hiç istemem. Son nefesim sen olsan şimdi ölürüm.

Hani bir zaman özlemler kalbini sızlatır çok istersin çok özlersin ama gidemezsin ararsın ama bulamazsın. Bilki herkes unutulsada sen yüreklerde kalırsın.

Dünyada birçok insan var kimi şu anda gülüyor kimi şu anda ağlıyor. Dünyanın bütün güzelliklerini hak eden biri varki oda şu anda mesajımı okuyor.