Sevgiliye anlamlı güzel sözler

'Güzel Sözler' forumunda Burcu tarafından 16 Haziran 2014 tarihinde açılan konu

1. Ben sevdiğim zaman adam gibi severim. Sevdiğimi elimdeki çiçek gibi değil incitmemek için özen gösterdiğin kuş gibi tutarım.

Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm Seni Koklamak Olsada Ölüm İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm.

Korkutacak seni beraber geçtiğimiz yollar şimdi. Hep arkandan gelecek sevdamın ayak sesleri.

Ağzımın Tadı Yoksa Hasta Gibiysem Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin

Sen hiç birisinin gözlerine baktığında sevgiyi gördün mü? Ben gözlerine baktığımda aşkı ve geleceği görüyorum sevdiğim.

Yüreğimdeki aşkı tarif etmek isterdim sana ama kelimeler kifayetsiz sözler ise yetersiz kalıyor bir tanem.

Seni Yıldızlar Kadar Çok Seviyorum. Onlar Kadar Parlak ve Onlar Kadar Yakınsın Bana Tek Fark Onlar Milyonlarca Sen Birtanesin.

Yokluğunda içim acıyor sensizlik bir hastalık gibi iliklerimde dolaşıyor.

Sevmek güzel şeydir aslında değerini biliyorsa sevilen. Sevilmek çok güzel şeydir ama karşılığını verebiliyorsan.

Rüyaların En Güzelini Görürken Tanrının Seni Koruması İçin Gönderdiği Meleklerin Kanatları Öyle Büyük Olsun ki En Masum Anında Bile Sana Kimseler Zarar Veremesin

Bir aşk şarkısı duyduğunda nakaratına eşlik edebiliyorsan senin içinde birileri hüzün şarkılarında tempo tutuyor demektir.

Gözlerin Nehir Kirpiklerin Köprü Olsun. Ben Tam Üzerinden Geçerken İpler Kopsun Düştüğüm O Yer Dudakların Olsun.

Kim ne yaparsa yapsın. Senin sevdiğim daima seni düşünüyor bunu bilesin güzel gözlüm.

Yağmur mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum..

Seni düşünürken beynimin tüm hücrelerini kullanıyorum. Şimdi ise ne yapacağımı bilemiyorum. Vücudum isyanlarda.

Dünyanın dört bir yanında dostlarım var dostlar ki bir kerecik selamımı almamışlar bir kerecik selamlarını almamışım ve yine dünyanın dört bir yanında düşmanlarım var düşmanlar ki kanıma susamışlar kanlarına susamışım..

Bir bak etrafına sessizce. Ağaçlardaki kuşlar çiçeklerdeki böcekler kırlardaki çiçekler herkes sevdiğinin yanında. Ya sen?

Gözlerinden doğup yanaklarından süzülüp dudaklarında ölmek için göz yaşın olmak isterdim.

Bil ki ağlamanı istemem gülmek bu kadar yakışırken sana. Bil ki öpmeni istemem dudakların değerken başka yanaklara.

Seni bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterim...

Seni tanıdıktan sonra buldum ben kendimi. Benliğim sen oldun. Yüreğim sen.

Gerçek aşklar bitmesini bilen aşklar olduğuna göre insanlar ya hep sahte aşklarıyla evlenir yada evlenerek aşklarını sahteleştirir.

Hislerimi öğrenmek istiyordun ya işte söylüyorum. Tüm kalbimle tüm benliğimle seni seviyorum.

Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya bu gece yanımda olduğun için!!

Güçlü kollarınla sar beni erkeğim. Ben senden başka erkek bilmedim. Senin kollarında mutluluktan öleceğim.

Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevinç demek.

Yüreğine vurmuşum kendimi. Kanadı kırık kuş misali. Camlara çarpıp ağlıyorum tutmuyorsun ellerimi.

Bir serçeydim sürüden ayrılmış gökyüzünde kaybolmuş o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş

Dalgalar duyun sesimi. Beraber bulalım yitik boğulan hayallerimi.

İlk görüşte aşka inanırmısın? Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim?

Aşk günah olmayacak kadar masum köle olmayacak kadar özgür unutulmayacak kadar derin umulmayacak kadar yakın tek başına yaşanmayacak kadar takımdır...

Sensiz olmayı bir türlü öğrenemedim. Bana yardım et vefasız sevgilim.