Sevgililer gününde yapılması gerekenler

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda Yasemin tarafından 7 Şubat 2013 tarihinde açılan konu


  1. Sevgililer gününde yapılması gerekenler neler    Böyle özel günler olunca illaki çok farklı olması gerekmiyor bence.Abartılmamalı diye düşünüyorum açıkçası.İllaki öyle güzel günleri pahalıya mal etmeye hiç gerek yok imkanlarınızın el verdiği ölçüde sizlerde güzel Bir Sevgililer Günü geçirebilirsiniz.

    Sevgililer gününde yapılması gereken şeyler sınırlandırılmamalı küçücük bir süpriz ile birlikte güzel bir sevgililer günü geçirebilirsiniz.Evinizde eşinize sevgilinize güzel bir yemek hazırlamanız tabiki bunu bayanlar için söylüyorum o gün bir farklılık yapıp biraz da şık olabilirsiniz bu yaptıklarınız emin olun sevgiliniz yada eşiniz tarafındna taktirle karşılanacaktır.

    Bir erkek için önerilermiz sevgliniz için dışarıda güzel bir yemek ayarlıyabilirsiniz yada güzel bir konser oda olmassa birlikte başbaşa güzel bir filme gidebilirsiniz sevgiliniz sizinle geçirdiği bu bir kaç saati hiçbirşeye değilmeyecektir.Birde sevdiği çiçeklerden alırsanız inanın sizin sevgilinizden daha mutlusu olmayacaktır.