Sevgililer gününde söylenecek en romantik sözler

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 13 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

1. Sevgililer gününde söylenecek romantik kısa sözler

Sevgililer gününde sevgilinize söylenecek en romantik sevgi sözleri sevgi mesajları arıyorsanız sayfamızda aradığınız romantik mesajları bulabilirsiniz.

ask-sözleri2014-.

Yine sensizim ve yine bomboş bir geceye giriyorum.Aklım sağır kalbim suskun…

Gözlerim bir deniz kenarını arıyor karşı köyün ışıklarında.Bir yudum kahve çokça kahkaha ve sıcacık bir bakış eriten buz kitlesini ruhumun.Benim evim senin kalbinin olduğu yerdir gülüm…

Bana büyük bir şaka yap gülüm! Kaldır gecenin lacivert perdesini gülümseyen gözlerinle.Yarına çıkart beni ne olur…

Gözle değil ruhla görülendir aşk.Azap denizinden ruha sabır üfleyen bir dilde çıkan sevgi demetidir aşk.Aşk onsuz olunamayacağını düşünenler için bulunmaz bir erdemdir.Yani seninle çoğalan bir çağlayan…

İyi ki varsın güzelim… İyi ki varsın ve var olmanın anlamı seninle bütünlendi.Hasrete tutsak hasrete ketum yüreğimde aşk şarkıları fısıldatan kudretinle iyi ki varsın…

Seni ben değil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar beğendi. Sen benim değil onların sın gittiysen bana ne onlar ağlasın…

Yeryüzünde biten her aşk için gökyüzünde bir melek ağlar.

Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin…

Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı eğer inan ki yeryüzüne hiç güneş doğmazdı.

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiç bir şey seni sevmek gibi değil!

Bu gece rüyama gir gizlice, beni sımsıkı sar öp kokla iyice, son kez isyanlar savur, küfret güzelce ve sonra çek git kahrolası hayatımdan sinsice!..

Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin.

Hüzün yakışmıyor bu aşka gülüm…Hüzün yakışmıyor ama:Gece sen yoksun ve ben buradayım…

Ben güzel ruhuna aşık oldum senin.Sadece bu yüzden sadakat kokuyor bu tutku.Çünkü sen ebedi ruh hastalığım olacaksın benim…

ask-sözleri-2.