Sevgililer gününde sevgiliye söylenecek romantik sözler

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 12 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

1. Sevgililer gününde sevgiliye söylenecek romantik sözler

Sevgiliye yazılacak en romantik sözler sizler için sayfamızd aolacak.Sizlerde sevgilinize güzel duygusal ve bir okadar romantik mesajlar güzel sözler göndermek istiyorsanız mutlaka aşağıdaki romantik sözleri bir gözden geçirin derim...Sevgililer gününüz kutlu olsun bir ömür boyu sevgiyle ve aşkla kalmanız dileğiyle..

sevgiliye-romantik-sözler-.

Gözle değilruhla görülendir aşk.Azap denizinden ruha sabır üfleyen bir dilde çıkan sevgi demetidir aşk.Aşk onsuz olunamayacağını düşünenler için bulunmaz bir erdemdir.Yaniseninle çoğalan bir çağlayan…

Bir çocuk gibi koşuyorum ardından.Bir çocuk gibi heyecanla ve beklentilerimiarzulaını sana çevirerek.Sarı kurdelaları çamura bulanmış bir kız çocuğu gibi hüzünleniyorum sensizliğinde günün.gözlerime bak ve yardım et bana yarınlara çıkabilmem için…

İyiki varsın güzelim…İyiki varsın ve varolmanın anlamı seninle bütünlendi.Hasrete tutsakhasrete ketum yüreğimde aşk şarkıları fısıldatan kudretinle iyiki varsın…

Seni ben degil gozlerim secti, onlar sevdi onlar begendi. Sen benim degil onlarınsın gittiysen bana ne onlar aglasın…

Yeryuzunde biten her ask icin gokyuzunde bir melek aglar.

Sen gunesin dogdugu, karanlıgın bittigi yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin…

Geceler seni sevdigim kadar uzun olsaydı eger inan ki yeryuzune hic gunes dogmazdı.

Sesini duysam da her an yuzunu gormek gibi degil, ozledigimi bil her an cunku hicbir sey seni sevmek gibi degil!

Bu gece ruyama gir gizlice, beni sımsıkı sar op kokla iyice, son kez isyanlar savur, kufret guzelce ve sonra cek git kahrolası hayatımdan sinsice!..

Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye
    sevmedin.

Bu gece bir gözyaşımedeniyeti kuruyorum.Karşı durdukça büyüyen devleşen ve bütün engellemelere rağmen benide yutmaya hazırlanan bir medeniyet.ama dörtnala giden bir atlı gibi sökün ediyor yaşları;dizgin ne fayda?

Bana büyük bir şaka yap gülüm!Kaldır gecenin lacivert perdesini gülümseyen gözlerinle.Yarına çıkart beni ne olur…

Hüzün yakışmıyor bu aşka gülüm…Hüzün yakışmıyor ama:Gece sen yoksun ve ben burdayım…

Ben güzel ruhuna aşık oldum senin.Sadece bu yüzden sadakat kokuyor bu tutku.Çünkü sen ebedi ruh hastalığım olacaksın benim…

Yine sensizim ve yine bomboş bir geceye giriyorum.Aklım sağırkalbim suskun…

Gözlerim bir deniz kenarını arıyor karşı köyün ışıklarında.Bir yudum kahveçokça kahkaha ve sıcacık bir bakışeriten buz kitlesini ruhumun.Benim evim senin kalbinin olduğu yerdir gülüm…