Sevgililer günü sözü

'Güzel Sözler' forumunda HazaN tarafından 21 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. 14 Şubat yaklaşırken aşıklarda heyecanlanmaya başladı aceba bu sene değişik neler yapabilirim aşkıma diye. Birbirinden değişik fikirler üreterek sevdiklerine sürpriz yapmaya hazırlananlara kolay gelsin, yalnız olup tüm günü film seyrederek geçireceklerinde Allah yardımcısı olsun...

Arkadaşlar bu konu neyin nesi diye düşünüyorsanız. Hemen açıklayayım. Bu konuya giren herkesten sevgililer günü ile ilgili olarak sadece bir tek söz istiyorum. Sizin için gerçekten güzel bir sevgi mesajını burada bizimle paylaşabilir misiniz? Teşekkürler, güzel konu, emeğine sağlık mesajı yerine sadece bir söz ;) Hadi bakalım görelim sizin güzel sözünüzü...

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

2. MasaL_

MasaL_ Yasaklı

Cevap: Sevgililer günü sözü

sanırım bu sitedeki en büyük aşkı ben yaşıyorum :)

2.5 yıldır görmediğim dokunmadığım birisini ölesiye seviyorum :)

hemde sevilmediğimden emin olmadan

ona söyleyeceğim tek şey

onu çok seviyorum

3. Cevap: Sevgililer günü sözü

çok güzel bi paylaşım hazan eline sağlık:f118:

4. Cevap: Sevgililer günü sözü

''Aşk bazen öyle güçlüdür ki, uçurumdan atlar yola devam edersin'' (Ramiz Dayı :f196::)) :oops:

5. Cevap: Sevgililer günü sözü

birde beden;

İranlı bir şair der ki; aşka uçarsan kanadın yanar...Mevlana der ki; aşka uçmazsan kanat neye yarar!!!

6. Cevap: Sevgililer günü sözü

Bir haftadır sevgililer günü diye diye içimiz dışımıza çıktı..:) Ama madem ısrar ediyorsunuz bir cümle söyliyeyim...:

''Benden anlamadın şiirden anla
    Senin gülüşünle yaşadığımı
    Akşamı ettiğim senden kalanla
    Sabaha seninle başladığımı
    Benden anlamadın şiirden anla'' (N.G)

7. Cevap: Sevgililer günü sözü

emegınize saglık Teskler