Sevgililer günü özel aşk sözleri

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 11 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

1. Sevgililer günü özel aşk sözleri kısa

Her yıl ülkemizde ve tüm dünyada 14 Şubat tarihinde kutlanan Sevgililer Gününe özel güzel aşk sözleri derledik sayfamızda paylaşıyoruz.Sevgililer gününde sevgilinize yazabileceğiniz en güzel aşk sözlerini burada bulabilirsiniz.

sevgililer-günü-sözleri---.

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana.
    Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım.

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm... Sevgililer günün kutlu olsun!

Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz... İyi ki varsın!

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır... Nice sevgililer günlerine minik bebeğim.

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var... Sevgililer günümüz kutlu olsun!

sevgililer-günü-1.