Sevgi Sözleri Kısa Sevgi Sözleri 2014

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 8 Aralık 2013 tarihinde açılan konu

1. Sevgi Sözleri Kısa Sevgi Sözlerinin yer aldığı harika bir sayfa hazırlamaya çalıştık sizlere.Sizlerle paylaşacağımız kısa aşk ve sevgi sözlerini beğeneceğinizi umuyoruz sevgi ve Aşk dolu güzel günler sizlerin olsun...

ask-sözleri-2.

Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim.

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım

Rüzgar alabildiğine hırçın,yağmur alabildiğine inatçı, yüreğin ise onlara inat sanki bir liman... Tıpkı gözlerindeki huzur gibi...

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana.

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.

ask-vesevgi-sözleri-0.

Bu Nasıl Bir Duygu bilemiyorum;Kimseye Ayrıldık Diyemiyorum,Adını Kim Sorsa Eziliyorum,Ayrılıp Gittiği O Günden Beri

Saçının bir teline dünyalar feda olsun, kalbin hep benimle dolu olsun

Saatin pili bitince,etmez tıktık,vakti zamanı gelince ruha derler çıkçık Hak’ka kulluk eyle,yoksa ahirette dinlemezler hık mık

ask-vesevgi-sözleri-.

Sen cölde acmis bir cicek olsaydin, seni kaybetmemek icin ölene dek aglardim

Cama vuran her damlada bir tek sen varsın ne diyorum biliyormusun her gün yağmur yağsın

Mehtaplar kadar serin,denizler kadar derin,senin en güzel yerin, bana bakan gözlerin

Sαklαmα yeteneği yüksek olαn, güçlü biriymHαttα gözlerimden yαşlαr düştüğünde bile şu iki kelimeyi söylerim: Ben iyiyim

ask-vesevgi-sözleri-5.